Jaunystės paslaptis – 53 metų moteris atrodo kaip 20-metė

53 metų azijietiško kraujo turinti Pamela Jacobs atrodo tarsi dvidešimtmetė savo 21-erių metų sūnaus draugė. Dėl savo jaunatviškos išvaizdos ji tapo socialinių tinklų įžymybe. Tačiau daugeliui, kurie trokšta atrodyti jaunesni, jos išvaizdos receptas nuvils. Visa Pamelos Jacobs jaunystės paslaptis – sveika mityba ir sportas. P.Jacobs taip pat naudoja kremą nuo Saulės bei kokosų aliejų, dėl ko jos oda atrodo kaip dvidešimtmečių merginų. Moteris taip pat neslepia, kad tai priklauso ir nuo pačių genų. Jos mama, seserys ir broliai taip pat atrodo daug jauniau negu iš tikrųjų.

Dėl savo jaunatviškos išvaizdos Pamela gan dažnai palaikoma savo sūnaus mergina, nes daugelis tiesiog netiki, kad jai 53-ji metai.

Moteris pagrinde stengiasi maitintis daržovėmis ir maistu, kuriame yra daug baltymų bei lašiša. P.Jacobs taip pat yra didelė azijietiškos virtuvės gerbėja. Ji dažnai į savo gaminamus patiekalus prideda imbiero ar kmynų.

P.Jacobs pusryčiams dažniausiai renkasi kokosinį jogurtą su šviežiomis uogomis arba kiaušinį su keliomis riekelėmis skrudintos duonos. Pietums paprastai valgo salotas su špinatais, kopūstais, agurkais, pomidorais, alyvuogėmis, avokadais, pupelėmis bei raudonuoju pipiru pagardintas kalendra ir moliūgų sėklomis. Vakarienei dažniausiai pasiruošia riebią žuvį, ėrienos kepsnį arba vištieną su daržovėmis. Vietoje kavos Pamela renkasi vandenį su citrina, o užkandžiams renkasi migdolus arba salierus.

Vieną kartą per savaitę moteris užsiiminėja jėgos treniruotėmis bei joga su fitneso elementais. Pamela taip pat mėgsta pasikaitinti saunoje, po kurios apsipila šaltu vandeniu.

Veido priežiūrai ji naudoja drėkinamą kremą skirtą brandžiai odai, o kartą per savaitę ji daro giluminį veido valymą. Kūno priežiūrai Pamela negaili kokosų aliejaus, o prieš eidama į dušą visą kūną išsišveičia aštroka kempine, kad atsikratytų negyvų odos ląstelių bei suteiktų kūnui energijos.

 

Naujienos iš interneto