Paskutinę rugsėjo savaitę šalį aplankys dar viena šilumos banga

Antradienį per Lietuvą slinks plati nestorų debesų zona, todėl debesuotumas padidės, bet ir saulėtų valandų tikrai bus, o net ir storesni debesys lietaus tikrai neatneš.

Pūs palyginti silpnas pietryčių vėjas, 3–8 m/s greičiu. Su pietryčių vėju iš pietų pradės skverbtis šiltesnio oro masė, temperatūra pakils iki 18–23 laipsnių.

Trečiadienio naktį vyraus debesuoti su pragiedruliais orai, o dieną debesys jau turėtų sklaidytis, vis dažniau džiugins saulės spinduliai. Lietaus nenumatoma. Vėjas pūs iš pietryčių, pietų, naktį 3–8 m/s greičiu, dieną sustiprės iki 6–11 m/s. Į šalį plūstelės labai šilto oro masė, todėl naktį temperatūra nekris žemiau 8–13, šalies vakaruose vietomis – 14–16 laipsnių šilumos, o dieną temperatūra šoktelės net iki vasariškų 21–26 laipsnių, šilčiausia diena turėtų būti pietvakariniuose rajonuose.

Ketvirtadienį orai mažai keisis. Naktį dangus daugiausia bus giedras, dieną pasirodys tik pavieniai, ploni, balti debesys, nelis. Naktį pūs silpnesnis, dieną stipresnis pietryčių, pietų vėjas. Naktį temperatūra pažemės tik iki 10–15 laipsnių, dieną vėl kils iki neįprastų šiam metų laikui 21–26 laipsnių.

Penktadienį iš vakarų artės atmosferos frontas. Naktis dar išliks mažai debesuota ir sausa, o dieną debesų po truputį daugės, popietę vakariniuose rajonuose kai kur gali trumpai palyti. Naktį termometrai rodys 10–15 laipsnių šilumą, o dieną dar daug kur bus 20–25 laipsniai, tik šiaurės vakariniuose rajonuose vietomis jau bus vienu kitu laipsniu vėsiau.