Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Avinas

Jūsų laikas iki balandžio 20 dienos. Išnaudokite jį įtvirtindami ir įprasmindami savo gyvenimą. Tai gali būti nauja veikla/hobis (ypač rekomenduotina kūrybinė – Avinams tai ypač svarbu), profesiniai orientyrai (ko noriu ir kur eisiu. Avinams būtina išmokti planuoti, čia jų silpna vieta). Balandis idealiai tinka suvokti savo stipriąsias asmenybės puses ir jas pozityviai stiprinti.

Sveikata visą balandį problemų nekels.

Daug savo jėgų skirsite bendravimui. Ir tai bus bet kokio pobūdžio bendravimas. Bendrai, mėnuo palankus naujų ir naudingų ryšių užmezgimui. Gali būti, kad susidomėsite kažkuo nauju ir sieksite tame įgyti žinių. Mėnuo palankus pradėti naują mokymosi ciklą (kursai, lekcijos ir pan).

Finansinė situacija turėtų likti tokia pati. Tiesa, žvaigždės kalba apie netikėtas pajamas iš slaptų šaltinių. Žinoma čia aktualu tiems, kas turi slaptų veiklų ar gerbėjų.

Darbe reikšmingų pasikeitimų nestebima.

Išlieka palankus metas kelionėms.

Jautis

Jaučių energija kryps į piniginius klausimus. Visokių jų gali būti: kažkam sviestui trūksta, kažkam pajamų šaltinių per mažai. Ta energija ne visų gyvenimuose pavirs konkrečiais veiksmais, bet kalbų ir minčių apie juos tikrai bus. Taip jau būna, kad jaučiams labai sunku įsileisti naujoves į savo gyvenimą, todėl daugelio finansiniai projektai taip ir lieka galvojimo stadijoje.

Nemažai laiko skirsite draugams, draugiškam bendravimui, ar naujų draugų žvalgytuvėms. Kažkieno gyvenimuose graži draugystė turės riziką virsti į meilės istoriją. Kitiems scenarijus gali būti priešingas: graži meilės istorija taps tvirta draugyste.

Jei planuojate kelionę, žvaigždės sako, jog verčiau ją atidėti. Jei vis tik tai padaryti neįmanoma, apsiginkluokite kantrybe. Kelionėse gali būti sunkumų, nemalonumų, stresinių situacijų.

Patys gan keistai jausitės. Gali kažkiek kisti savęs samprata, kils noras išsiveržti iš trukdančių apribojimų. Jus tai gąsdins. Bet tik pirmais momentais.

Dvyniai

Šio zodiako ženklo atstovams balandžio pirmas dešimtadienis bus gan stichiškas. Ypač trūks koncentracijos, susitelkimo, vyraus absoliutus chaosas. Galvoje suprantama. Labai lengvai pakliūsite į apgaulės, psichologinio purvo pinkles. Ir kad ir kaip tai skamba prastai, procesu mėgausitės. Geri, kad tai laikina.

Reikšmingų pasikeitimų jūsų ateities planuose rasis nuo balandžio 18 dienos. Tuo pačiu metu energijos lygis šoktels aukščiau įprasto vidurkio.

Mėnuo bendrai, gan konfliktiškas. Tiesa tokia, kad patys tapsite pykčių ir nesutarimų provokatoriais. Ir rodysis visai netyčia. Jei labai daug malkų nepriskaldysite- vadinasi mėnuo nusisekė. Bet tokia tikimybė mažutė.

Vėžys

Pirmąją mėnesio pusę domėsite visuomeniniu gyvenimu, kursite planus. Kažkas išlėks į trumpą kelionę. Tiesa, čia verta geriau įsiskaityti tiems, kurie vieniši. Yra rizika savo gyvenimo meilę sutikti kelyje, užsienyje.

Iki balandžio 5 dienos jausitės ne itin gerai: gali kamuoti energijos stoka, abejingumas. Situacija gerokai keisis nuo minėtos dienos ir kils tiesia kreive iki maksimumo. Šis planuojamas balandžio 18 dieną. Taigi, turite puikų laikotarpį maksimaliai pasireikšti ten, kur jaučiat tuštumą. Kitaip sakant tai geras laikas užkaišiot skyles tose gyvenimo srityse, kur pučia skersvėjai.

Saugotis reikėtų traumų ir provokacijų. Seksualinę energiją verta nukreipti į vidinius procesus, vengti išorinės raiškos. Nors daugelis šio šauksmo neišgirs, o pasiduos slaptoms pagundoms. Taip taip, slaptoms, paslėptoms nuo pasaulio akių.

Liūtas

Keliaujantiems liūtams mėnuo bus kupinas įspūdžių ir džiugių patirčių. Jei turite galimybę, būtinai išvykite svetur iki balandžio 21 dienos. Tai labai geras metas keliauti ir ilsėtis. Po minėtos datos atsiras svarbių darbinių reikalų, kurie turės būti sprendžiami tuoj pat.

Gali sušlubuoti jums brangi draugystė. Didžiausia tikimybė- barnis. Jo metu matyt pasakysite viską, ką galvojate ir dar daugiau. Va taip lengva išsikasti karo kirvį ilgiems metams.

Gali kisti ateities planai. Atsiras kažkas svarbaus ir neatidėliojamo, suprantama ir jums svarbaus.

Stiprės aistros. Daug apie tai galvosite, fantazuosite. Matyt ieškosite būdų kur jas įgyvendinti. Žvaigždės kalba apie stiprias erotines, seksualines patirtis. Jos gali nešti arba griaunantį poveikį arba priešingai- transformuoti esamą suvokimą apie seksualumą.

Mergelė

Šio zodiako ženklo atstovai jausis šiek tiek atitrūkę nuo realybės (iki balandžio 10 dienos), vėliau ypač trapūs ir romantiški. Ir tai puiku, nes prasidėjo puikus metas naujai meilei. Taip taip, naujai.

Didžiąją mėnesio dalį svajosite apie jausmus ir asmeninių santykių siekį. Svarbu pernelyg neužsisvajoti, o išeiti į viešumą. Ten, kur vaikšto priešingos lyties atstovai.

Esantys ryšyje prisimins aistringos meilės akimirkas ir išsiruoš į pasimatymą su mylimu žmogumi. Labai geras laikas atnaujinti įžadus. Pirštis irgi.

Pasisaugokite daug žodžiavimo darbe. Visas mėnuo – tiksinti provokacija su kažkuo susipykti, konfrontuoti. Žodžiu, karo stovis. Žvaigždės tiki jūsų kantrybe ir gebėjimu blaiviai mąstyti.

Svarstyklės

Šio zodiako ženklo balandis matyt labiausiai pripildytas meilės, jausmų. Jei ne pasakėte tam amžiams, tuomet mintyse.

Tiesa ta, kad visas mėnuo, o ypač nuo balandžio 20 dienos, kalba apie santykių svarbos padidėjimą jūsų gyvenime. Ir tai ne trumpalaikis ryšys, kaip laisvalaikio praleidimo būdas. Žvaigždės kalba apie rimtus ir atsakingus planus.

Verslo pasaulio atstovams mėnuo žada svarbių sutarčių pasirašymą. Būtų puiku, jei tai padarytumėte iki balandžio 18 dienos.

Verta būti atsargiems kelyje. Mati netikėtų traumų galimybė. Būkite saugūs, dirbdami su elektros prietaisais tiek darbe, tiek ir buityje.

Mėnuo palankus mokytis bet ko, kas jums aktualu šiuo metu. Vairavimo įgūdžių įgijimas tinka taip pat.

Namuose galimi tvarkymai, remonto darbai, ar net kapitalinis visko pertvarkymas.

Skorpionas

Balandis gali būti tikras iššūkių ir perversmų mėnuo. Patys jausite stiprų poreikį kažką savo gyvenime keisti. Ir tam puikus mėnuo yra balandis.

Iki 20 mėnesio dienos pasirūpinkite savo sveikata. Čia gali būti bet kas, kas veikia teigiamai sveikatą: sportas, sveika ir subalansuota mityba. Nors ir jaučiatės gerai, profilaktikos niekas neatšaukė. Mėnuo labai tinka sveikatintis sanatorijoje.

Darbo tikrai netrūks. Tiesa, ieškantiems naujo darbo ar norintiems keisti jau esamą žvaigždės žada puikių pasiūlymų. Tiems, kurie vis nedrįsta prašyti didesnės algos, tai drąsiai tegul daro balandį.

Daug pramogausite. Jeigu nesate aktyvus vakarėlių lankytojas vistiek aplinkybės sudėlios jums pramogų. Draugų vestuvės, giminaičio jubiliejus, netikėtas pakvietimas į filmą- čia tik maža dalis to repertuaro, kurį surengė jums Visata.

Bus ir meilės, flirto, pasimatymų. Nors žvaigždės rimtumo tame neįžvelgia, verta atsiduoti akimirkos svaiguliui.

Šaulys

Šaulių balandis žada būti įvairus įvykiais keliose gyvenimo sferose.

Pirmiausia – asmeniniai interesai ir poreikiai. Dar tęsiasi jūsų laikas (kol Jupiteris keliauja Šaulio zodiako ženklu). Tai reiškia, kad jūsų asmeniniai interesai ir poreikiai turi būti jums pirmoje vietoje. Ir taškas.

Kita svarbi sritis balandį – pinigai. Bendras astrologinis vaizdas toks, kad galima prognozuoti geras pajamas, bet ir išlaidas. Pastarosios gali būti susijusios su brangiais pirkiniais. Arba nemažą pinigų dalį atidėsite kaupimui. Tačiau investuoti balandį nevertėtų. Na, nebent tai bus nekilnojamasis turtas.

Namų ir šeimos klausimai bus aktualūs. Kažkokie reikalų aptarinėjimai ar susitikimai namie, jaukios vakarienės. Žvaigždės kalba apie malonią kompaniją jūsų namuose. Matyt planuojate šventę?

Gali būti paliesti vaikų klausimai (plačiąja prasme nuo nėštumo planavimo iki vaiko mokyklos reikalų). Tiems, kurie jau uždarė šią temą, matyt teks daugiau pramogauti, iškylauti ar kitaip aktyviai leisti laisvalaikį.

Gali būti netikėtas flirtas.

Ožiaragis

Ožiaragių laukia malonios kelionės (trumpos, kai tą pačią dieną nuvažiuojate iš tašo A į tašką B). Malonios nes kartu vyks malonus asmuo, arba pas meilę. dar vienas situacijos variantas- maloni pažintis kelyje. Pasirinkit, kuris variantas jums tinka.

Nors jau pavasaris, jūsų nuotaika vis dar įsitempusi. Na, suprantama, kad norite visų savo tikslų, tačiau atsipalaidavus ir mėgaujantis taip pat galima tai pasiekti. Žinoma gal ne taip greitai, bet pabandyti verta.

Gali truputį sušlubuoti sveikata. Matyt imunitetas per žiemą susilpnėjo, pasirūpinkite savimi. Žvaigždės rekomenduoja išmėginti vandens procedūras, ypač grūdinimąsi šalčiu.

Uranas ilgam įžengė į jūsų meilės, vaikų ir azarto sritį. Vadinasi prasidėjo netikėtos meilės, neplanuotų nėštumų laikas. Rimtai, Uranas mėgsta tai, kas nesuplanuota. Bet jei vis tik mėgstate planuoti (o kaip netikėta kad Ožiaragiai tai ypač mėgsta), tuomet patys žinote kur eiti. Jei eisite į kazino, visų pinigų neimkite.

Būkite atsargūs buityje. Matyti traumų, įsipjovimų, susitrenkimų užuominų.

Ir būtinai aplankykite savo šeimą.

Vandenis

Šio zodiako ženklo atstovai balandį aukos pinigų reikalams. Visa planetų kombinacija pinigų zonoje kalba apie pagerėjimą, vadinasi, pinigų bus. Na čia gal labiau tiems, kurie turi kelis pajamų šaltinius ar savo veiklą. Gaunantys stabilias ir fiksuotas pajamas nebent gali gauti papildomą išmoką ar algos pakėlimą. Dar yra parodymų, kurie skatina imtis naujų veiklų, susijusių su grožio sfera, farmacija/chemija, informacija. Būtent šios neš jums pajamas.

Gali būti, jog teks pasirašyti sutartį. Susijusią su pinigais. Šioje vietoje reiktų likti pastabiems, yra apgaulės galimybė. Skaityti 10 kartų po kuo pasirašote primygtinai rekomenduojama.

Galima kelionė, trumpa bet matyt kad reikšminga.

Kažkas pradės naują mokymosi ciklą. Galima mokytis, įgyti bet kokių žinių ar įgūdžių. Balandis tam palankus.

Marsas aktyvuoja porai mėnesių jūsų romanų, vaikų, sporto sritį. Vadinasi, balandis gali būti ir pasimatymų mėnesiu. Arba tiesiog daugiau bendrausite su vaikais, nebūtinai savo. daugelis vandenių sugrįš į sporto sales prisiminę mėgstamas treniruotes.

Žuvys

Paskutiniojo, brandžiausio zodiako atstovai turi laiko iki balandžio 21 dienos skleisti savo kerus ir fluidus. Žavėkite, kerėkite priešingą lytį, veskite visus iš proto savo žavesiu ir taip traukiančiu paslaptingumu. Ypač vieniši zodiako atstovai turi išnaudoti šį šansą savo laimingos ateities labui.

Pirmi du dešimtadieniai palankūs pasirūpinti savo išvaizdos reikalais. gal jau laikas atnaujinti suknelių kolekciją ar įsigyti svajonių skrybėlę?

Balandis gali gerokai padidinti jūsų pajamas. Čia priskaičiuojamos ir malonios dovanos.

Galima kelionė. Gal seniai matėte brangų bičiulį? Pats laikas suplanuoti susitikimą.

Numatomas naujas mokymosi ciklas. Ypač astrologijos studijos tinka. Na, bendrai bet kas, kas tinka ir patinka. Tik gali būti šiek tiek sunku susikaupti.

Pasistenkite likti ramūs iškilus barniui namuose.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto