Savaitės horoskopas lapkričio 30 – gruodžio 6 d.

avinasAVINAS

Visą savaitę kamuos saviraiškos problemos. Ypač skausmingai reaguosite į visokiausio plauko suvaržymus ir apribojimus. Savaitės pradžioje būsite itin energingas ir pilnas naujų idėjų. Savaitės viduryje dienai ar dviem pasidarysite kur kas didesnis namisėda nei paprastai. Savaitgalį jumyse vėl turėtų nubusti nuotykių ieškotojo dvasia…

jautisJAUTIS

Jūs aiškiai matote tikslą, o tai padės lengviau rinktis priemones. Artimieji gali pasirodyti pernelyg kritiški jūsų atžvilgiu, bet iš tiesų jie tiesiog atviresni nei kiti žmonės. Žmonės jus stebins kaip tik tuo momentu, kai jau manysite juos perpratęs. Ypač didelio siurprizo galite tikėtis savaitės viduryje.

dvyniaiDVYNIAI

Pirmoje savaitės pusėje saugokitės – jumis, jūsų galimybėmis ar jūsų darbo vaisiais kažkas norės pasinaudoti savanaudiškais tikslais. Konfidenciali informacija gali labai nesunkiai nutekėti ir pasiekti visai nepageidautinas ausis. Gero bičiulio patarimas, iš pradžių atrodęs niekam tikęs, galų gale pasirodys esąs vienintelis priimtinas. Savaitgalį saugokitės neapgalvotu žodžiu įžeisti mylimą ar gerbiamą asmenį.

vezysVĖŽYS

Pirmomis savaitės dienomis teks nemažai laiko sugaišti sprendžiant svetimas problemas, užtat nuo savaitės vidurio ryžtingai atsidėkite tik savo reikalams, net jei dėl to tektų kažką ir įskaudinti ar nuvilti. Visą savaitę stenkitės būti malonus ir mandagus su nepažįstamaisiais ar atvykėliais iš toli. Penktadienį ar šeštadienį jūsų laukia svarbus ir atsakingas sprendimas. Jokiu būdu neskubėkite ir nesikarščiuokite. Intuicija gali ir apgauti.

liutasLIŪTAS

Pirmoje savaitės pusėje apdairių ir atsargių Liūtų laukia finansinė sėkmė. Tai gali būti tiek grynieji pinigai čia ir dabar, tiek sėkminga ilgalaikė investicija. Ketvirtadienį ar penktadienį padaužos gali pakliūti į kvailą ar nemalonią situaciją. Savaitgalį tikrą malonumą patirsite padėdamas kitiems. Paskutinės savaitės dienos bus kiek chaotiškos, bet paliks malonius prisiminimus.

mergeleMERGELĖ

Savaitės pradžioje tyčia ar netyčia galite būti smarkiai įžeistas ar kaip kitaip įskaudintas. Kaltininkas tikriausiai nė nesuvoks ką padaręs, tad nelaikykite širdyje pikto. Bene svarbiausios dienos bus ketvirtadienis ir penktadienis. Nesivaržykite dėstyti savo poziciją ir ginti ją. Savaitgalį tikriausiai verta paklusti instinktyviam norui kiek galima daugiau laiko praleisti namuose.

svarstyklesSVARSTYKLĖS

Dusyk pagalvokite prieš dalindamasis savo rūpesčiais su draugu, kuriam sunkiai sekasi išlaikyti paslaptį. Galite turėti labai konkrečių bėdų dėl svetimo palaido liežuvio. Tarnybos ar verslo reikalus tvarkyti ypač gerai seksis ketvirtadienį ir penktadienį. Savaitgalį turėsite rūpesčių dėl kažkieno sąmoningai skleidžiamų paskalų, užtat seksis žaisti loterijoje, kur bilietą reikia traukti pačiam.

skorpionasSKORPIONAS

Pirmoje savaitės pusėje trokšite vien tylos ir ramybės – tik taip galėsite susikaupti laukiančiam atsakingam žingsniui ketvirtadienį ar penktadienį. Atgaivinkite seną, bet iki šiol dar neįgyvendintą idėją. Jos metas pagaliau atėjo. Savaitgalį pasistenkite neišleisti pinigų, kurių dar neturite, negirkite pažįstamam prekės, kurios pats dar nematėte.

saulysŠAULYS

Pirmadienį ir antradienį bendraujant su naujais žmonėmis gali kilti labai įdomių minčių. Šią savaitę žaiskite tik pagal savo paties taisykles ir nesiduokite išmušamas iš vėžių. Ėmęsis iniciatyvos ketvirtadienį ar penktadienį, galite būti apkaltintas nebūtais dalykais, bet tai nėra priežastis lįsti į kampą. Drąsiai stokite ginti savo pozicijos, ir varžovas neišvengiamai atsitrauks.

oziaragisOŽIARAGIS

Saugokitės malonių ir mandagių žmonių, norinčių su jumis apie kažką pasišnekėti. Galite patirti smulkių materialinių nuostolių ir ilgam susigadinti nuotaiką. Pirmomis savaitės dienomis nuveiksite tikrai nemažai darbų, bet nuo trečiadienio turėtumėte pajusti augantį pasipriešinimą jums. Nieko baisaus, tiesiog teks įdėti daugiau pastangų tam pačiam tikslui pasiekti.

vandenisVANDENIS

Jau pirmomis savaitės dienomis jus gali išmušti iš vėžių netikėtos naujienos. Jums atrodo, kad visi jus tyčia erzina ir persekioja. Neieškokite atpirkimo ožio, jei jums nesiseka! Neverskite savęs per jėgą daryti to, kas iš esmės prieštarauja jūsų įpročiams. Savaitgalį kivirčas su partneriu paliks nemalonių nuosėdų ir pareikalaus prievartinio kompromiso iš jūsų pusės. Pamėginkite emociškai išsikrauti užsiėmęs sau malonia ir aiškia veikla.

zuvysŽUVYS

Darbe galima įtampa. Antroje savaitės pusėje jums gali padaryti didelį įspūdį naujasis pažįstamas. Būkite atsargus – didelė tikimybė, kad tai – nepatikimas žmogus. Savaitgalį iš nieko nesitikėkite pernelyg daug ir tuoj pat. Jei nuolat prisiminsite savo šeimos vertybes, reikiamu momentu jums nebus sunku pasakyti “ne”.

www.horoskopai.lt