Kelyje Žasliai – Kaišiadorys susidūrė du automobiliai, o ties Grabučiškių kaimu nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis

Vasario 22 dieną, 15 val. 7 min., ugniagesiams gelbėtojams vyriškis pranešė, kad Kaišiadorių rajone, važiuodamas nuo Žaslių link Kaišiadorių, kliudė kitą automobilį, r9ksta dūmai.

Į nurodytą vietą atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad susidūrė du lengvieji automobiliai „Auti A4“ ir „VW Passat“. Laimei, eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo. Kadangi gaisro nebuvo, gelbėtojai atjungė transporto priemonių akumuliatorius ir neutralizavo 5 m² plote po eismo įvykio ant kelio išsiliejusius tepalus.

Vasario 23 dieną, 9 min. po vidurnakčio, buvo gautas pranešimas, kad kelyje Klaipėda – Kaunas – Vilnius, 229 kilometre, ties Grabučiškių gyvenviete, važiuojant Vilniaus kryptimi dega nuo kelio nuvažiavęs sunkvežimis.

Atvykus ugniagesiams vilkikas „Scania“ su puspriekabe buvo nuvažiavęs nuo kelio į griovį, prispaustų žmonių ir degimo požymių nebuvo, vairuotojas nenukentėjo ir pats buvo išlipęs iš transporto priemonės.

Ugniagesiai atjungė automobilio akumuliatorius ir pabudėjo įvykio vietoje iki atvykstant policijos pareigūnams.

Be ugniagesių pagalbos ir vėl neapsiėjo ir medikai. Vasario 22 dieną, 10 val. 9 min., GMP pranešė, kad Kaišiadorių rajone, Rumšiškių seniūnijoje, Dovainonių kaime, Šilo gatvėje reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorę ligonę. Atvykę gelbėtojai padėjo išnešti ir įkelti ligonę į GMP automobilį.