Po karštos savaitės pradžios atkeliaus lietingi orai

Pirmadienio naktį temperatūra pažemės tik iki 11-16 laipsnių. Dangus bus giedras, nelis. Dvelks silpnas vėjas. Kai kuriose vietovėse trumpam gali suboluoti rūkai.

Dieną temperatūra sparčiai kils iki 23-28, pajūryje iki 20-22 laipsnių šilumos. Pirmoji dienos pusė numatoma mažai debesuota, popietę ties šiauriniais ir rytiniais rajonais debesys tankės, čia apsilankys trumpas lietus, tikėtina ir perkūnija. Vėjas toliau pūs iš vakarų, bet stiprės jau iki vidutinio – 6-11 m/s.

Antradienį orai pradės keistis. Rytą šiaurės vakariniame šalies pakraštyje, o dieną jau daug kur trumpai palis. Vietomis lis su perkūnija. Dieną kai kur galimas škvalas. Vėjas pūs iš vakarų 5–10 m/s greičiu. Perkūnijos metu vėjo gūsiai vietomis pasieks 15–18 m/s. Bet dar džiugins šiluma. Naktį temperatūra pažemės iki 10–15, o dieną bus 21–26, prie jūros 17–19 laipsnių šilumos.

Trečiadienį papūs gūsingesnis vakarų, šiaurės vakarų vėjas. Vietomis jis sustiprės iki 15–18 m/s. Šis vėjas atneš drėgnesnius ir vėsesnius orus. Naktį trumpai palis tik kai kuriose vietovėse, o dieną intensyviau palis visoje šalyje. Vietomis gali pažaibuoti. Naktį bus 9–14, dieną liks 15–20 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį lietus irgi užsuks į Lietuvą. Naktį trumpai palis vietomis, o dieną vėl daug kur. Vėjas šiaurės vakarų, vakarų, 8–13 m/s. Naktį temperatūra pažemės iki 7–12, dieną bandys pakilti iki 16–21 laipsnio šilumos.

Savaitgalį labai šiltų orų tikėtis neverta, o lietus dažnai trukdys šienapjūtei.