Policija paviešino vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota bėglių žūtis (video)

Neatsakingas elgesys ir didelis greitis šiąnakt Kaune pareikalavo trijų žmonių gyvybių, kai pareigūnų reikalavimui sustoti nepakluso BMW vairuotojas. Dar du keleiviai išgabenti į gydymo įstaigą.

Pirminiais duomenimis, vairuotojas ir keleiviai nebuvo prisisegę saugos diržų, neišsiskleidė ir oro pagalvės.

Tragedija pasibaigusios gaudynės Kauno miesto gatvėmis įvyko naktį iš antradienio į trečiadienį. Policijai stabdant BMW 320 automobilį patikrinimui, šis nesustojo ir padidinęs greitį spruko nuo pareigūnų.

Nestojusį BMW automobilį policijos ekipažas pradėjo vytis, tačiau BMW greitis buvo toks didelis, kad policijos pareigūnams jų pavyti nepavyko net ir važiuojant 140 km/h greičiu. Deja, BMW automobilio vairuotojas nesuvaldė transporto priemonės ir S. Žukausko gatvės bei Šiaurės prospekto žiedinėje sankryžoje atsitrenkė į stulpą.

Paskui bėglį atvykę policijos pareigūnai nedelsiant iškvietė specialiąsias tarnybas. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai dalimis karpė ir pjaustė BMW, kad išvaduotų jame įkalintus asmenis. Be ugniagesių pagalbos nukentėjusiųjų ir žuvusiųjų kūnų nepavyko ištraukti. Deja, bet trims iš jų medikai jau nebegalėjo padėti. Dar du kartu važiavę keleiviai liko gyvi. Jie skubiai buvo nugabenti į gydymo įstaigą.

Trečiadienį surengtoje spaudos konferencijoje Kauno policijos atstovai patvirtino, kad eismo įvykio metu žuvo du jauni vaikinai ir 29 metų šešių vaikų mama. Dar vienas vaikinas ir mergina išgabenti į ligoninę. Žuvę asmenys sėdėjo priekyje bei gale per vidurį.

Policija praneša, kad vien pernai fiksuotas 331 atvejis, kuomet vairuotojai nestojo stabdomi policijos pareigūnų.