Žaslių seniūnijoje kilusiame gaisre žuvo moteris

Verbų sekmadienio naktis virto tragedija vienai šeimai. Namuose kilęs gaisras pridarė ne tik materialinių nuostolių, bet pareikalavo ir moters gyvybės.

Kovo 25 dienos naktį, 23 val. 23 min., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad Kaišiadorių r., Žaslių sen., Eiriogalos kaime atvira liepsna dega gyvenamasis namas, viduje galimai yra žmonių. Į įvykio vietą buvo išsiųstos Kauno APGV Kaišiadorių priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Atvykus pirmiesiems ugniagesiams namas jau degė atvira liepsna. Pats namas vieno aukšto, rąstinis, apkaltas plastikinėmis lentelėmis, stogas dengtas šiferiu. 1 min. po vidurnakčio ugniagesiai gelbėtojai viduje rado 1953 m. gimusios moters kūną. Deja, bet medikai jai padėti jau niekuo negalėjo. 1980 m. gimusią žuvusiosios dukrą, kuriai apdegė kairė ranka ir veidas, medikai išvežė į Kaišiadorių ligoninę. Liepsnas ugniagesiai gesino naudodami 3 B tipo vandens švirkštus.

Gaisro metu sudegė namo stogas (apie 130 m²), apdegė sienos (apie 40 m²) ir viduje buvę daiktai.

Praėjusį savaitgalį tai buvo ne vienintelis ugniagesių gelbėtojų iškvietimas į Žaslių seniūniją. Kovo 24 dienos vakarą, 20 val. 39 min., buvo gautas pranešimas, kad Žaslių sen., Žuvų kaime iš UAB „Elpura“ įmonės kamino eina žiežirbos. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad degė įmonės katilinės kamine susikaupę suodžiai. Gelbėtojai pabudėjo, kol suodžiai kamine saugiai baigė degti.

Tą patį kovo 24 dienos vakarą, 21 val. 50 min., buvo gautas pranešimas, kad Žaslių miestelyje, Paparčių g. 1 dega tvartas. Atvykus nurodytu adresu degė apleistas nenaudojamas ūkinis pastatas. Gaisro metu nudegė pastato stogas, kuris buvo dengtas šiferiu bei apdegė medinės sienos.

Kovo 24 dieną, 13 val. 38 min., buvo pranešta, kad Kruonio seniūnijoje, Sekionių kaime, Pakrantės g. 29, prie senų kapinaičių, šalia Nemuno, dega žolė ir krūmynai. Atvykę ugniagesiai užgesino 80 arų plote degusią žolę.

Kovo 25 dienos popietę, 13 val. 41 min., vėl buvo gautas pranešimas apie deginamą pievą. Šį kartą ugniagesiams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Žiežmarių apylinkės seniūnijoje, Bačkonių kaime, važiuojant autostrada už Kauno Vilniaus link, pravažiavus Kaišiadoris, neprivažiavus Bačkonių kaimo, dešinėje pusėje dega didelis plotas pievos. Atvykę ugniagesiai užgesino degančią žolę 100 arų plote.

Nepaisant šylančių orų ir pavojingai suplonėjusio ledo storio ant vandens telkinių, vis dar atsiranda neatsakingų ir savo gyvybe nevengiančių rizikuoti žvejų. Vienas toks pagalbos prašymas Kaišiadorių rajone buvo gautas ir šį savaitgalį. Kovo 25 dieną specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad Rumšiškių seniūnijoje, Jakštonių kaime, važiuojant nuo Kauno Bajorkiemio link Kauno mariose įlūžo žmogus. Laimei, šį kartą žmogus sugebėjo išsigelbėti pats iki atvykstant gelbėtojams.

Kovo 25 dienos naktį, 23 val. 58 min., vėl suskambo ugniagesių gelbėtojų aliarmas. Šį kartą buvo gautas pranešimas, kad Rumšiškių miestelyje, Beržų g. 5 dega namo kaminas. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, akd dega suodžiai kamine, buvo uždūmytos katilinės patalpos. Ugniagesiai uždarė oro sklendę į krosnį, išėmė iš krosnies briketus ir išvėdino uždūmytas katilinės patalpas.

Kovo 26 dienos naktį, 19 min. po vidurnakčio, ugniagesių pagalbos paprašė policijos pareigūnai. Jiems buvo pranešta, kad Žiežmariuose, Sodų g. 9 po eismo įvykio reikia nuvalyti kelio dangą, iš automobilio rūksta dūmai. Atvykę gelbėtojai atjungė automobilio „Škoda“ akumuliatorių, nušlavė kelio dangą bei surinko po eismo įvykio išsiliejusius tepalus.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto