Ar gali būti dar durnesnių? Tiesiogiai transliavo išgertuves už vairo ir po to bėgo nuo policijos (video)

Kartais atrodo, kad bukesnių internautų, kurie tiesiogiai Facebook’e transliuoja savo įrašus kaip jie vartoja alkoholį ir linksminasi darydami nusikalstamą veiklą, būti negali. Tačiau bukumui ribų nėra.

Visai neseniai internete nuskambėjo atvejis, kuomet išgertuvių metu vaikų tėvas tiesiogiai transliavo vaizdo įrašą, kuriame visi dalyviai buvo girti, o tarp jų buvo mažamečiai vaikai. Tą kartą vaizdo įrašą stebėję internautai neliko abejingi ir informaciją perdavė policijos pareigūnams. Policijos pareigūnai tuomet operatyviai nustatė iš kur transliuojamas vaizdo įrašas ir nuvykę į vietą rado visus suaugusius neblaivius. Dėl to vaikai buvo paimti iš tėvų, o patys tėvai atsidūrė areštinėje.

Atrodo, koki bukapročiai gali tiesiogiai transliuoti tokius vaizdus ir galvoti, kad nebus surasti? O pasirodo Lietuvoje tokių yra ne vienas.

Šiandien vienoje socialinio tinklo Facebook grupėje buvo tiesiogiai transliuojamas vaizdo įrašas, kuriame du neblaivūs asmenys vartoją alkoholį ir vairuoja automobilį keldami grėsmę tiek savo, tiek ir aplinkinių gyvybėms. Būtų naivu tikėtis, kad jiems sėkmingai būtų pavykę pasiekti savo kelionės tikslą. Atsakingi piliečiai, pamatę šį tiesioginį vaizdo įrašą, nedelsiant informavo policijos pareigūnus. Pareigūnai gavę šią informaciją operatyviai sureagavo ir, nustatę neblaivių vairuotojų vietą, nusiuntė policijos ekipažus.

Stabdant neblaivius asmenis Raseinių rajone jie nestojo dvejiems policijos ekipažams ir nuo jų bandė bėgti. Deja, bet kai neužtenka proto, kad negalima neblaiviam sėsti už vairo ir dar tuo girtis tiesiogiai transliuojant savo kelionę, neužtenka proto ir pasprukti nuo pareigūnų. Girtiems kelių gaideliams kažkodėl toptelėjo mintis, kad lekiant autostrada su senu automobiliu jiems pavyks pasprukti nuo pareigūnų. Bet čia jų laukė netikėta kliūtis – policijos pareigūnai greitkelyje buvo sustabdę eismą ir kelių gaideliams neliko nieko kito, kaip tik sustoti arba trenktis į kelią užvėrusius automobilius. Laimei, bent šioje situacijoje jie kažkiek paprotavo, kad geresnis variantas bus sustoti patiems, negu atsitrenkti į stovinčius automobilius. O kas vyko toliau jau pamatysite vaizdo įrašo pabaigoje.

Beje, mūsų žiniomis, visai neseniai šie patys kelių gaideliai dalyvavo LNK televizijos laidoje „Yra kaip yra“. Temos laida buvo apie įkalinimo įstaigas Lietuvoje ir sąlygas jose. Tuomet buvę kaliniai laidoje guodėsi, koks blogas yra maistas įkalinimo įstaigose ir kokia bloga jų padėtis. Vyrai skundėsi, kad yra pažeidžiamos jų teisės. O visiems prieš kameras dievagojosi, kad jie bando pasitaisyti, lanko senelių namus ir pan.

Deja, bet išėję į laisvę, kaip matyti, išvadų nesugebėjo padaryti. O gal iš tikro tose įkalinimo įstaigose nėra taip blogai, kad vėl ryžtamasi tokioms avantiūroms? Šios laidos įrašą galite pamatyti LNK GO svetainėje paspaudę šią nuorodą.

yra kaip yra

Policija paviešino gaudynių video iš patrulių automobilio, kuris persekiojo girtus bėglius. Iš vaizdo įrašo matyti, kad girti ir grėsmę kitiems eismo dalyviams kėlę buvę kaliniai važiavo dideliu greičiu – policijos pareigūnams juos vytis teko kone 190 km/h greičiu.