Baigėsi 2023/2024 metų EKKL sezono reguliariojo etapo kovos

Praėjusią savaitę finišavo EKKL reguliarusis sezonas.

Kovo 12 dienos rungtynėse susitiko „TPA“ (13-5) ir „Sodyba Aktyvi Ramybė“ (14-4). Susitikimo pradžioje į priekį „truktelėjo“ aikštelės šeimininkai, kurie prieš ilgąją pertrauką pirmavo keturiais taškais.

Trečiasis kėlinys šiose rungtynėse buvo kertinis: svečiai laimėjo ketvirtį 8 taškais ir persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai.

Ketvirtajame kėlinyje į aikštelės šeimininkų sėkmingas atakas taip pat sėkmingai atsakė ir varžovai, o tai reiškė, kad reguliarųjį sezoną pergale rezultatu 77:71 užbaigė „Sodyba Aktyvi Ramybė“ komanda. „TPA“ komandos gretose naudingiausias ir rezultatyviausias buvo Justas Tilvikas (18 tšk., 6/8 dvit., 17 naud. b.).

Vienintelėse kovo 13 dienos rungtynėse susitiko vietos „Rumšiškės“ (9-9) ir „Žiežmariai“ (13-5).

Susitikimą geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie po pirmųjų dešimties minučių turėjo 7 taškų pranašumą. Svečiai antrąjį kėlinį laimėjo net 22 taškų skirtumu ir daugiau nebeleido varžovams priartėti bei šventė užtikrintą pergalę rezultatu 102:73.

Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo per visas pozicijas žaidęs Tomas Vainoris (15 tšk., 6/7 dvit., 12 atk. kam., 6 rez. perd.,  35 naud. b.). Kitas komandos senbuvis Arvydas Pūras buvo rezultatyviausias – 19 taškų.

Rumšiškėnų komandos gretose naudingiausias ir rezultatyviausias buvo Andrius Zareckis (19 tšk., 4 rez. perd., 23 naud. b.).

Pirmose kovo 14 dienos rungtynėse Žiežmariuose susitiko aikštės šeimininkai „Strėva“ (2-16) ir „Centauras“ (8-10).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmojo kėlinio turėjo 4 taškų pranašumą, tačiau jau antrajame ketvirtyje jį aikštelės šeimininkai panaikino iki minimumo.

Antroji rungtynių pusė vyko visiškai lygiai, o vienas taškelis tapo nuliu ir komandoms teko žaisti pratęsimą, kuriame sėkmė lydėjo jaunuosius elektrėniškius. Jie ir iškovojo pergalę rezultatu 90:82. Po šių rungtynių „Strėvos“ komandai baigėsi debiutinis sezonas. Komanda verta padėkos už atkaklias ir energingas kovas aikštelėje.

Komandos „Strėva“ gretose naudingiausias buvo trigubo dublio ritmu žaidęs Edgaras Kursevičius (15 tšk., 18 atk. kam., 9 rez. perd., 28 naud. b.). Rezultatyviausias buvo Ovidijus Špakauskas – 19 taškų.

Paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse kovo 14  dieną susitiko aikštės šeimininkai „Fotokos“ (2-15) ir svečiai „IDIP“ (15-3).

Pirmajame kėlinyje į priekį pabėgo svečiai, kurie susikrovė solidų 12 taškų pranašumą. Sekančiuose ketvirčiuose vyko apylygė kova, kuri naudinga buvo „IDIP“ komandai.

Prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį vis dar čempionai „IDIP“ turėjo 15 taškų persvarą. Per paskutines 10 minučių svečiai dar padidino pranašumą ir pergalingai užbaigė reguliarųjį sezoną bei sugrįžo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

„Fotokos“ komandai sezonas šiomis rungtynėmis baigėsi: ačiū už gražias akimirkas aikštelėje. Lauksime kitais metais sugrįžtant su naujais tikslais ir dar didesne energija.

Nugalėtojų komandoje naudingiausias ir rezultatyviausias buvo net 8 tritaškius į varžovų krepšį įmetęs Saulius Pakalniškis (27 tšk., 8/11 trit., 6 rez. perd.,  33 naud. b.). 7 tritaškius įmetęs Mantas Maslenikovas surinko 25 taškus.

„Fotokos“ komandos gretose naudingiausias buvo prieš šias varžybas naudingiausio vasario mėnesio žaidėjo prizą atsiėmęs Tomas Šalna (42 tšk., 14/22 dvit., 39 naud. b.).

Po šios savaitės kovų paaiškėjo, kad keturios Kaišiadorių rajono komandos tęsia kovą dėl medalių: tai „IDIP“, „Žiežmariai“, „TPA“ ir „Rumšiškės“. Jau šįvakar prasideda atkrintamosios kovos. Kviečiame apsilankyti. Išsami informacija apie varžybas: ekkl.lt.