Balandžio 8-14 d. savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Naujasis pažįstamas gali jus tiesiog pakerėti. Būsite pasiruošęs tuoj pat visko prisižadėti ar išsižadėti. Vis dėlto pasistenkite būti protingas ir šitaip nesielkite! Finansiniai reikalai visą savaitę blaškysis tarp neapsakomos sėkmės ir visiško žlugimo tikimybių. Ar neperžengia ribų jūsų ambicijos ir garbės troškimas?

JAUTIS

Kai visi aplink rėkia, neįmanoma suprasti, kas teisus. Finansinė padėtis neapibrėžta. Dar nėra jau uždirbtų pinigų, neatiduotos skolos. Ši savaitė nebus svajonių išsipildymo metas. Gyvenkite realiame pasaulyje. Į savaitės pabaigą gali pagauti įkvėpimas mokytis ar šiaip tirti kokį naują dalyką.

DVYNIAI

Jei esate toks gudrus kaip pats manote, pasistenkite šią savaitę pasirodyti tinkamu laiku tinkamoje vietoje. Pirmoje savaitės pusėje nesivelkite į smulkmenas. Esate gerai susipažinęs su padėtimi, tad galite sutelkti jėgas svarbiausiems dalykams, ateisiantiems tik ketvirtadienį ar penktadienį.

VĖŽYS

Turite pasirinkimo laisvę. Gerai įsiklausykite, ką sako vidinis balsas, ir viskas bus gerai. Savaitės pradžioje galimi viliojantys finansiniai pasiūlymai. Nuo galutinių sprendimų vis dėlto vertėtų kol kas susilaikyti. Ketvirtadienį atiduokite pirmenybę kolektyviniams darbams ir laiko leidimui.

LIŪTAS

Pamirškite kartelį apie kitus ir galvokite šią savaitę tik apie save ir savo tikslus. Jums pasiseks tik tuo atveju, jei sugebėsite išlaviruoti painiose situacijose, o kai prireiks, ir alkūnėmis pasidarbuoti. Savaitės pabaigoje turėtų pagerėti santykiai šeimoje. Atleisti ir pamiršti nėra lengva, bet jei įstengsite, pasijusite kur kas laimingesnis nei tikėjotės.

MERGELĖ

Turėsite toliau tvarkyti tam tikrus reikalus, kurių sėkmė priklausys nuo jums artimų žmonių geros valios. Iš draugo ar bendradarbio pirmoje savaitės pusėje galite sulaukti gerokai jus sutrikdysiančio pasiūlymo. Antroje savaitės pusėje žadėta finansinė pagalba gali būti atšaukta.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę jums bus sunku koncentruoti mintis ties viena konkrečia tema. Būtų puiku, jei svarbų pokalbį galėtumėte atidėti vėlesniam laikui. Savaitei baigiantis artės į pabaigą ir gan ilgai trukęs bendro išsiblaškymo, neorganizuotumo periodas.

SKORPIONAS

Aukščiau galvą – šią savaitę pavyks susitvarkyti su visomis kliūtimis ir nesklandumais. Tikriausiai perimsite lyderio pozicijas, nes turėtumėte puikiai įveikti varžovų pinkles. Senokai svajotas ir fantazuotas audringas meilės romanas su kolega, atrodo, gali tapti realybe. Atsargiai, galimas įsikišimas iš šalies, sukomplikuosiantis subtilų reikalą.

ŠAULYS

Stiprėja emocinis pakilimas, sudarysiantis tinkamas sąlygas siekti užsibrėžtų tikslų. Jėgos, spendusios jums įvairiausias kliūtis ir trukdžiusios imtis radikalių permainų, pagaliau bus nukenksmintos ar neteks galios savaime. Savaitės pradžioje dar gali norėtis ramybės ir vienatvės, bet savaitgalį jau planuokite aktyvų ir triukšmingą.

OŽIARAGIS

Šią savaitę jūsų energija liesis per kraštus. Būsite kupinas idėjų ir to paties reikalausite iš kitų. Nors kitiems ir nebus lengva su jumis, bet vis tiek pagyrų ir susižavėjimo savo atžvilgiu sulauksite su kaupu. Savaitgalį verta imtis remontuoti ar bent jau gerai iškuopti butą.

VANDENIS

Jei esate protingas, šią savaitę darysite tai, ką sugebate. Tuomet viskas eisis kaip įprasta, o jūsų darbo rezultatai toliau reikš patikimą kokybę. Dėl kažkokių eksperimentų galite išgyventi nedidelį kritimą. Į savaitės pabaigą galite būti kalbinamas sudaryti jums nenaudingą finansinį sandėrį.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje būsite labai išsiblaškęs, darbus dirbsite ką nugriebdamas – tai tą, tai kitą. Kažką brandinate pats sau vienas, kas kelia nuolatinį sąmyšį jūsų viduje. Patarimas jums šią savaitę vienas – nusileiskite iš dangaus ant žemės. Beje, galite sulaukti netikėtos piniginės paramos.