Būkite budrūs! Naktį eismo sąlygas sunkins snygis, pūga ir plikledis

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis šią naktį daugelyje rajonų bus krituliai, tik vakariniame šalies pakraštyje be žymesnių kritulių. Daug kur, didžiausia tikimybė rytinėje šalies pusėje, snigs smarkiai, bus plikledis. Rytą vietomis prognozuojama pūga. Vėjas šiaurės, šiaurės vakarų, 8–13 m/s, rytą pietiniuose rajonuose kai kur gūsiai sieks 15 m/s. Žemiausia oro temperatūra nuo 1 laipsnio šilumos iki 4 laipsnių šalčio.

Eismo informacijos centras praneša, kad Lietuvoje pagrindinių kelių dangos daugiausia šlapios arba drėgnos, tik pietryčių Lietuvoje dėl prasidėjusio snygio kelių dangos padengtos pažliugusio sniego sluoksniu, slidžios. Krašto ir rajoninių kelių dangos šlapios arba drėgnos, vietomis su pažliugusio sniego provėžomis, slidžios. Slidžius kelių ruožus valo ir barsto AB „Kelių priežiūra“, tačiau vairuotojų prašoma rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį ir atkreipti dėmesį į pavojingus kelių ruožus ir sumažinti greitį prieš juos, t. y. sankryžas, miško proskynas, taip pat būti atidžius važiuojant per tiltus ir viadukus. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai daug kur išlieka provėžoti, padengti prispausto arba pažliugusio sniego sluoksniu, slidūs.

Šalies pietryčiuose snygis, pietvakariuose ir vidurio Lietuvoje – silpnas lietus. Likusioje šalies dalyje be kritulių. Oro temperatūra nuo 0 iki 5 laipsnių šilumos.