Didelė vilkiko avarija kelyje Vilnius-Kaunas. Eismas visiškai uždarytas, automobiliai nukreipiami aplinkeliais.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį, greitkelyje A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda, ruso vairuojamui vilkikui „Renault Magnum“ sprogo priekinė padanga, dėl ko vilkikas tapo nevaldomas ir, išlaužęs kelio atitvarus, apvirto greitkelyje užtverdamas abi eismo juostas. Eismo įvykio metu nukentėjo vilkiko vairuotojas, kuris išvežtas į Kauno ligoninę.

Avarija greitkelio A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda 57 kilometre, tarp Elektrėnų ir Žiežmarių, šalia Bačkonių, visiškai paralyžiavo eismą Kauno kryptimi. Dėl eismo įvykio padarinių šalinimo draudžiamas eismas magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda 57 km (Klaipėdos link). Eismas kreipiamas krašto keliu Jonava–Žasliai–Kalniniai Mijaugonys (Jonavos link).

Šeštadienio rytą, apie 8 val., į įvykio vietą atvyko specialus vilkikas, kuriuo tikimasi avariją patyrusį vilkiką patraukti į šoną, kad būtų atlaisvinta bent viena eismo juosta Kauno kryptimi. Atlaisvinti vieną eismo juostą planuojama iki 11 val. Vairuotojų, vykstančių Kauno kryptimi, policija prašo rinktis kitus kelius.

Patraukus vilkiką nuo kelio į avarijos vietą turėtų atvykti muitinės pareigūnai, kurie nuo vilkiko puspriekabės galės nuimti plombas, nes avariją patyręs vilkikas vežė apie 20 tonų vyno. Tik po bus galima krovinį perkrauti į kitą vilkiką ir tik dar vėliau avariją patyręs vilkikas bus atverčiamas ant ratų.

Kaišiadorių priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo ugniagesiai gelbėtojai ir Lietuvos automobilių sąjungos pagalbos kelyje tarnyba deda visas pastangas, kad eismas Kauno kryptimi būtų kuo greičiau atlaisvintas bent viena eismo juosta.

Vairuotojų šiame eismo ruože prašoma būti ypač atidžių, nes kelyje yra išsilieję tepalai ir dar ilgai bus vykdomi tvarkymo darbai, dėl ko reiktų pasirinkti saugų greitį.

Facebook naudotojų vaizdo medžiaga

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto