Greitkelyje Vilnius-Kaunas, šalia Grabučiškių, įvyko kelios avarijos, kuriose sužeista nėščioji ir vaikas. Automobilių spūstys tęsiasi iki Rumšiškių.

Birželio 17 val., greitkelyje Vilnius-Kaunas, ties Grabučiškių kaimu, apie 11 val. susidūrė trys lengvieji automobiliai: BMW, Volswagen ir Nissan. Viename iš avariją patyrusių automobilių buvo trys mažamečiai vaikai, iš kurių vienam prireikė medikų pagalbos. Visi vaikai buvo pristatyti į gydymo įstaigą nuodugnesnei apžiūrai. Nuo sunkesnių sužalojimų vaikus apsaugojo tai, kad jie visi sėdėjo vaikiškose kėdutėse.

Vos po nepilnų kelių valandų, apie 12 val. 30 min., beveik toje pačioje vietoje, šalia Grabučiškių kaimu, įvyko dar vienas eismo įvykis. Šio eismo įvykio metu susidūrė du Volkswagen automobiliai. Viename iš jų buvo 32 savaitę nėščia 19 metų mergina, kuri pristatyta į Kauno klinikas.

Į avarijos vietą greitosios pagalbos automobiliai buvo siunčiami iš Kaišiadorių. Interneto naudotojai praneša, kad eismo spūstys tęsiasi net iki Rumšiškių ir automobilių srautas nemažėja.

Nuotr. Facebook grupės „Kur stovi policija Kaune“