Facebook’e plinta naujas virusas, siūlantis sužinoti, kas peržiūrėjo jūsų profilį

Nenaudėliai virusų kūrėjai vėl sukūrė naują virusą, kuris tiesiog žaibišku greičiu plinta Facebook’e. O jam plisti padeda ne kas kita, kaip pačių naudotojų smalsumas.

Šį kartą pastebėjome, kad Facebook’e labai didelis žmonių skaičius pradėjo dalintis nuoroda ir tokiu pačiu pranešimu. Pranešime rašoma, kad Facebook neva įdiegė naują funkciją, kuri leidžia pamatyti, kas peržiūrėjo jūsų profilį bei pateikiama nuoroda, kuri yra visiškai nesusijusi su Facebook’u.

facebook-virusas

Asmenys, vedami slamsumo ir noro sužinoti, kas peržiūrėjo jų profilį, paspaudžia ant nuorodos ir taip užsikrečia virusu bei patys toliau jį platina.

Kuomet tokie Facebook’o smalsuoliai paspaudžia ant nuorodos, jų profilio įrašuose (ant jų Facebook’o sienos) atsiranda vėl toks pat įrašas apie neva naują Facebook’o funkciją. Šį įrašą mato visi to asmens draugai, tarp kurių vėl atsiranda smalsuolių ir jie paspaudžią tą pačią nuorodą. Ir taip virusas plinta be galo.

Todėl, jeigu pamatėte tokias nuorodas, nepasiduokite savo smalsumui ir nespauskite jų. O jeigu jau paspaudėte ir ant jūsų Facebook’o sienos atsirado toks įrašas, tuomet ištrinkite jį, kad ji neplistų toliau.

facebook-plinta-virusas