Į pataisos namus per dvi dienas vėl negrįžo 3 nuteistieji: vienas jų – „etatinis“ bėglys

Marijampolės pataisos namai informavo, kad atvirojoje kolonijoje bausmę atliekantis nuteistasis Andrius Minkevičius, gimęs 1984 metais, 2021 m. gruodžio 14 dieną buvo išleistas į apsipirkti į parduotuvę, tačiau nustatytu laiku negrįžo. Iš atvirosios kolonijos nuteistasis savavališkai pasišalina ne pirmą kartą.

Alytaus pataisos namai informavo, kad gruodžio 15 dieną negrįžo du atvirojoje kolonijoje bausmę atliekantys nuteistieji.

Povilas Kašalynas, gimęs 1995 metais, 2021 m. gruodžio 15 dieną buvo išleistas į Alytaus polikliniką, tačiau į atvirąją koloniją nustatytu laiku negrįžo.

Kitas nustatytu laiku į bausmės atlikimo vietą nesugrįžęs atvirosios kolonijos nuteistasis – Aleksandras Visockas. Jis šiandien buvo išleistas pagal prašymą į vieną iš Alytaus prekyviečių.

Paskelbtos nuteistųjų paiešosa. Turinčius informacijos apie šių nuteistųjų buvimo vietą prašoma pranešti telefonu 112.

Kalėjimų departamentas prie Teisingumo ministerijos informuoja, kad bausmę atliekantys atvirosiose kolonijose asmenys turi teisę savarankiškai be apsaugos lankytis gydymo, savivaldybių įstaigose, parduotuvėse, palikti pataisos namų teritoriją darbo arba trumpalaikių išvykų metu, naudotis mobiliaisiais telefonais.