Informacija dėl izoliavimosi vietų Kaišiadorių rajone

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas 2020 m. kovo 16 d. sprendimu Nr. V-386 „Dėl reikalavimų izoliavimo patalpoms“ įpareigojo savivaldybių administracijų direktorius organizuoti ir suteikti izoliavimo patalpas asmenims, kuriems taikomas izoliavimas ir kurie neturi galimybės izoliuotis nuo kitų kartu gyvenančių asmenų, laikantis tam tikrų reikalavimų.

Nustatyta, kad izoliavimo patalpos turi būti įrengiamos gyvenamosios paskirties pastatuose, viešbučių paskirties pastatuose, poilsio paskirties pastatuose, socialinės paskirties ir kituose pastatuose.

Atsižvelgiant į tai, kad patalpose kiekvienam asmeniui turi būti įrengtas sanitarinis mazgas, Kaišiadorių rajono savivaldybės teritorijoje izoliavimo patalpos bus suteiktos viešbučiuose ir kaimo turizmo sodybose. Šiuo metu derinami klausimai su viešbučių ir kaimo turizmo sodybų savininkais.

Kadangi situacija dėl COVID-19 ligos valdymo priemonių nuolat keičiasi, patvirtiname, kad 2020 m. kovo 17 d. laikraštyje „Atspindžiai“ pateikta informacija apie Kaišiadorių rajono savivaldybės parinktas izoliavimo patalpas yra neteisinga.

Visuomenės prašome aktualią informaciją apie koronaviruso infekcijos valdymą sekti Kaišiadorių r. savivaldybės tinklalapyje.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.