Kaišiadorių rajono savivaldybės meras su KTU rektoriumi aptarė švietimo klausimus

Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus birželio 30 d. susitiko su KTU rektoriumi prof. Eugenijumi Valatka bei prorektoriumi studijoms dr. Jonu Čeponiu. KTU centriniuose rūmuose vykusio susitikimo metu aptarti švietimo kokybės gerinimo klausimai, akcentuojant siekį stiprinti viso rajono moksleivių matematikos įgūdžius.

„Vienas iš prioritetinių savivaldybės darbų yra kokybiško švietimo Kaišiadorių rajono savivaldybėje užtikrinimas. Mūsų tikslas sukurti tokią švietimo sistemą, kuri savo kokybe ir paslaugomis niekuo nenusileistų Lietuvos didmiesčiams, o tam tikrais atžvilgiais net ir būtų pranašesnė. Tokį didelį tikslą galime pasiekti tik su patikimais partneriais. Todėl tikimės, kad aukšta studijų kokybe garsėjantis KTU taps tokiu savivaldybės partneriu“,– teigia Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

Susitikimo metu daug dėmesio skirta sėkmingam tūkstantmečio mokyklų projekto realizavimui Kaišiadorių krašte ir matematikos žinių ugdymo problematikai aptarti. Be to, kalbėtasi, kaip kurti tokią švietimo sistemą, kuri dar gimnazijoje padėtų įgyti ne tik visapusišką išsilavinimą, bet ir pradėtų formuoti šiuolaikinei darbo rinkai aktualius įgūdžius.

Susitikime taip pat dalyvavo Kaišiadorių rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rimutė Arlauskienė, Algirdo Brazausko gimnazijos direktorius Stanislavas Bernikas bei mero patarėjas Audris Narbutas.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.