Kaišiadoryse naujai atsidariusiame grožio salone – visos paslaugos vienoje vietoje

Kaišiadoryse yra tikrai daug puikių grožio salonų, kuriuose dirba savo srities profesionalės. Ir, panašu, klientų trūkumu nei vienas grožio salonas mūsų mieste nesiskundžia. Tačiau, ką daryti, jeigu nėra laiko bėgioti iš vieno grožio salono į kitą pas skirtingas specialistes, kurios sutvarkytų nagučius, padarytų šukuoseną, makiažą ir kitas grožio procedūras? Juk toks bėgiojimas per miestą ir vizitų laikų pas skirtingas grožio specialistes derinimas dažnai kainuoja ne tik daug laiko, bet ir nervų… Tačiau, panašu, kad pagaliau kaišiadorietės galės išvengti šio didžiulio galvos skausmo ir visas grožio procedūras gauti vienoje vietoje.

Pagaliau Kaišiadoryse, Gedimino g. 68, atsidarė naujas grožio salonas, kur savo srities profesionalės teikia visas grožio paslaugas vienoje vietoje. Ir visa tai ne vien tik darbo valandomis, bet, iš anksto susitarus, ir Jums patogiu laiku.

Grožio salone dirbanti ir ilgametę patirtį turinti kirpėja Ramunė užsiima ne tik plaukų kirpimu bei dažymų, bet daro ir nuostabias progines šukuosenas. Aurelija ir Jolanta užsiima blakstienų priauginimu. Beje, Aurelija viena pirmųjų Kaišiadoryse pradėjo teikti blakstienų priauginimo paslaugas, tad vargu ar mūsų mieste pavyktų rasti didesnę patirtį turinčia šios srities specialistę. Jolanta, be blakstienų priauginimo, taip pat atlieka ir blakstienų laminavimą, antakių korekciją vašku ir pincetu bei teikia depiliacijos paslaugas. Antakių korekciją pincetu taip pat atlieką ir Neringa, tad tos klientės, kurios nori pabrėžti savo akių grožį, tikrai turi pasirinkimą pas kurią specialistę nori atlikti šias procedūras. Neringa taip pat teikia ir manikiūro bei pedikiūro paslaugas. Na, o po visų grožio procedūrų, tiesiog būtina apsilankyti ir pas Aistę, kuri paryškins Jūsų veido grožį atlikdama kasdienį ar šventinį makiažą.

Vasara – didžiųjų švenčių ir vestuvių metas, kuomet suderinti laikus grožio procedūroms pas skirtingas specialistes tampa didžiuliu iššūkiu. Tad kad gadintis sau nervus, kuomet visas paslaugas galima gauti viename grožio salone? Juo labiau, kai po vienu stogu yra įsikūrusios tikros savo srities specialistės, kurios visuomet sutinka bei išlydi su šypsena ir negaili naudingų patarimų. Kviečiame ir Jus užsukti į Kaišiadoryse, Gedimino g. 68, esantį grožio saloną ir pačioms bei patiems tuo įsitikinti.

Naujienos iš interneto