Kaišiadoryse priviso vandalų. Prašoma visuomenės pagalbos

Neturėjimas ką veikti ar tiesiog proto trūkumas? Greičiausiai antras variantas, pamačius kokias niekšybes daro kai kurie gyventojai. Vieni stengiasi mūsų miestą padaryti kuo gražesnį ir patrauklesnį, kad kiekvienam būtų malonu jame ne tik gyventi, bet ir apsilankyti svečio teisėmis. Tačiau visuomet atsiranda ir tokiems asmenims visiškų priešingybių, kurie savo žemu intelekto lygiu nesugeba padaryti nieko naudingo, o tik niokoti tai, ką kiti sukuria. Ir tai jau ne pirmas toks atvejis mūsų mieste.

Dar pavasarį grupelė jaunuolių, neturėdami ką veikti, o gal norėdami draugams parodyti kokius turi „sparnelius“, suniokojo naujai pastatytos žaidimų ir sporto aikštelės suoliukus, esančius prie Kaišiadorių teismo rūmų. Tą kartą kaltininkus surasti nebuvo sunku. Tiksliau jie patys prisistatė pamatę, kad jų darbeliai ir vaizdo kameromis užfiksuoti veideliai buvo paviešinti.

Vasarą taip pat mažesniu intelektu pasižymintys piliečiai nusprendė pridaryti žalos vieno daugiabučio namo gyventojams. Tą karta bukiausių Kaišiadorių vandalų titulą pelnę (mat nepastebėjo, kad jų visus veiksmus filmuoja vaizdo stebėjimo kamera) nusikaltėliai subraižė mažiausiai šešių gyventojų automobilius, kurie buvo pastatyti prie J. Basanavičiaus g. 7 namo.

Ruduo. Kažkam vėl panižo ilgi ir nekarpyti nagai. Šį kartą nukentėjo „Kaišiadorių bučiniu“ vadinamas pastatas ant kurio puikuojasi kol kas vienintelė Kaišiadoryse esanti freska. Naktį iš lapkričio 4 d. į lapkričio 5 d. buvo išdaužti trys šio pastato langai. Po šio įvykio mus iškart pasiekė asociacijos „Žalieji velniai“ vadovo Roberto Šustavičiaus laiškas su prašymu pasidalinti juo su visais.

Mielas pilieti, supykdei ne tik asociaciją „Žalieji velniai“, bet ir Kaišiadorių miesto gyventojus, kurie aukojo savo lėšas piešiniui, norėdami, jog šis pastatas atgimtų. Jeigu nekantrauji sužinoti kokie darbai vyksta pastate – ateik pas mus, padarysime ekskursiją“ – savo laiške rašo R. Šustavičius ir prašo asmenis, turinčius apie įvykį naudingos informacijos, susisiekti su tel. nr. 8 604 97 635.

„Ir, žinoma, jeigu sąžinė beldžiasi, mielas turto gadintojau, skambink ir Tu – draugiškai išspręsime situaciją. Priešingu atveju – atsakomybę prisiimti teks policijoje“ – savo laišką užbaigia Žaliųjų velnių vadovas bei dalinasi vandalų darbo rezultato nuotraukomis.

Tuo tarpu mes taip pat prašome visų kaišiadoriečių nelikti abejingais ir bent jau pasidalinti šia informacija su visais. Gal tie asmenys yra jūsų draugų rate ir susivokę, ką padarė, patys geranoriškai norės išsrėbti savo privirtą košę.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto