Karšti orai iš Lietuvos dar nesitrauks

Pirmadienį bus ir tankių debesų, ir giedro dangaus plotų, vietomis vėl praslinks trumpi lietūs, kai kur jie bus smarkūs ir su perkūnija, per perkūniją vėjo gūsiai kai kur sieks 15-16 m/s. Naktį lietaus debesys telksis daugiausia vakarinėje šalies dalyje, dieną jie bandys brautis į centrinius ir šiaurės rytinius rajonus. Alytaus ir Vilniaus apskritis lietus gali ir nesulaukti. Naktį temperatūra pažemės iki 14-19 laipsnių, dieną vėl sugrįš 23-28 laipsnių šiluma.

Antradienį atmosferos frontas nebus labai aktyvus, nes orus vis drąsiau lems aukštesnio atmosferos slėgio sūkurys. Trumpi lietūs tikėtini tik kai kuriose Vakarų Lietuvos vietovėse. Pūs nestiprus rytinių krypčių vėjas. Temperatūra naktį nekris žemiau 14–19 laipsnių šilumos, dieną aukščiausia temperatūra skubės pasiekti 26–31 laipsnį karščio.

Trečiadienį orai mažai pasikeis. Trumpas lietus tikėtinas vėl tik kai kuriuose vakariniuose rajonuose. Sukinėsis nestiprus nepastovios krypties vėjas. Naktį temperatūra lėtai pažemės iki 15-20 laipsnių. Dieną sparčiai artės link 27–32 laipsnių karščio, tik pajūryje bus nežymiai vėsiau.

Ketvirtadienį lietaus tikimybė dar labiau sumažės, tik dieną gali kai kur trumpai ir nedaug palyti. Vėjas išliks silpnas ir nepastovios krypties. Tropinė oro masė laikys gana vienodą temperatūrą: naktį vyraus 15–20 laipsnių šiluma, dieną kaitra daug kur sieks 27–32 laipsnius karščio, tik vakariniame šalies pakraštyje bus apie 25 laipsnius.

Penktadienį išliks karšti orai, o lietus mažai tikėtinas.