Paskutinės žiemos savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Pirmomis savaitės dienomis saugokitės aukoti kokybę dėl kiekybės ar spartos. Bet koks nerūpestingumas turės itin nemalonių padarinių. Stenkitės niekur nevėluoti, laikytis visų tvarkaraščių ir susitarimų. Savijauta turėtų tolydžio gerėti, ir savaitgalį pasitiksite puikiai nusiteikęs. Rezultatų dar nematyti, bet pamatai padėti tvirti.

JAUTIS

Nuo pat pirmadienio suksite galvą, kaip išsipainioti iš tos nepatogios situacijos, kurioje ne savo valia atsidūrėte. Tik neikite lengviausiu – kaltinimų keliu. Veikite ryžtingai, nors ir nepasitikite savimi taip, kaip norėtųsi. Kažkas jums išsakys gal ir nemalonius girdėti, bet teisingus dalykus. Būtinai išklausykite ir išgirskite. Antroje savaitės pusėje jokiu būdu nepasiduokite bendrai skubotumo nuotaikai. Savo darbams skirkite tiek laiko, kiek iš tiesų reikia – ne mažiau.

DVYNIAI

Šią savaitę dažnas Dvynys turės pasislėpęs rankovėje stiprų kozirį. Tiesa, ne visiems prireiks ištraukti jį dienos švieson, bet pasitikėjimo savo jėgomis jis įkvėps kiekvienam. Stenkitės dirbti tik tuos darbus, kuriuos iš tiesų gerai išmanote. Specifinėms užduotims verčiau samdykitės specialistą – nerizikuokite eksperimentuoti pats.

VĖŽYS

Ne kartą teks nuspręsti, kur yra naudinga investicija, o kur – tik laiko ir pinigų švaistymas. Vėžiui ši savaitė – sprendimų metas. Net nepataisomi optimistai ir vėjavaikiai susimąstę raukys antakius. Kita vertus, tai nereiškia, kad jūsų tyko kokie ypatingi pavojai. Greičiau atvirkščiai – beveik į kiekvieno Vėžio duris šią savaitę pasibels sėkmė. Bet bels tyliai ir tik vieną kartą, tad nepražiopsokite…

LIŪTAS

Pasistenkite bent kiek atsipūsti nuo finansinių ar verslo rūpesčių. Jei negalite leisti sau trumpų atostogų, tai bent jau nedirbkite viršvalandžių. Ir be jūsų nuolatinės priežiūros šią savaitę reikalai turėtų klostytis visai neblogai, o jei kur ir įstrigs, tai žinosite silpnąją vietą. Daugiau dėmesio skirkite artimiesiems, namiškiams ir apskritai namų reikalams, ypač savaitgalį.

MERGELĖ

Labai netinkamas metas vėl grįžti prie senų įpročių, juk dar taip neseniai ir taip sunkiai jų atsikratėte! Raskite savyje jėgų žengti pirmyn, o ne smukti vėl atgal į tą patį užburtą ratą. Tai, kas jau žinoma ir pažįstama, atrodo sava ir miela, bet veda aklavietėn. Venkite netikrų draugų, traukiančių jus duobėn.

SVARSTYKLĖS

Nesistenkite taip labai. Kažko be galo geisdamas, tik atitolinate tą kažką nuo savęs. Šią savaitę turėtumėte būti santūresnis ir pasyvesnis. Tikriausiai neįvertinate to, ką jau turite – pagalvokite apie tai. Ramiai dirbkite kasdienius darbus, o iš tiesų jums svarbiems dalykams leiskite rutuliotis sava vaga.

SKORPIONAS

Dar vakar manėte, kad viską kontroliuojate, bet jau nuo pirmadienio jaučiate, kaip viskas, kas jums svarbu, slyste slysta iš rankų. Šią savaitę ypač venkite situacijų, kurios paprastai vadinamos „interesų konfliktu“. Būkite visada pasiruošęs deryboms ir kompromisui, net jei nejaučiate jokio poreikio žengti pirmą žingsnį. Jei norite ko nors pasiekti, turite kiek sutramdyti savąjį „aš“. Tai ne tokia jau didelė kaina, kaip jums gali pasirodyti.

ŠAULYS

Jei niekas jūsų nespaus ir neragins, pirmomis savaitės dienomis turėtumėte nuveikti tikrai daug. Tiesiog eikite ten, kur linksta jūsų širdis. Antroje savaitės pusėje savo pasieksite, bendraudamas su žmonėmis neformaliai, neoficialioje aplinkoje. Net ir su pareigūnais stenkitės bendrauti taip, kad jūsų neskirtų koks formalus barjeras.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje būsite linkęs gyventi prisiminimais, bet tai nėra blogai. Gal remdamasis praeities precedentais geriau suvoksite, kaip turite pasielgti šiandien. Ypač vaisinga savaitė bus meno žmonėms. Netikėtos kliūtys savaitės viduryje turėtų tik sustiprinti jų kūrybines galias. Tikėtinos problemos valdiškoje tarnyboje, užtat šeimos supratimas ir parama – garantuota.

VANDENIS

Laimi greičiausias ir stipriausias. Taisyklė nenauja, bet šią savaitę ji ypač galioja jums. Jei neturite pakankamai jėgų, nė nesitikėkite, kad fortūna jums padės. Savaitės viduryje gali nutikti dalykų, priversiančių jus gan radikaliai pakeisti savo požiūrį į kai kuriuos dalykus. Apskritai šią savaitę Vandeniams būdingi gana intensyvūs pokyčiai, nuotaikų, nuomonių ir požiūrių kaita. Tad neširskite, kad jūsų kartais nesupras net seni draugai. Jie tiesiog nespės paskui.

ŽUVYS

Laikas pasirūpinti savimi ir savo siela. Nepersidirbkite, ypač pirmoje savaitės pusėje. Galite būti labiau nei paprastai išsiblaškęs, svajingas. Nesudarinėkite atsakingų sutarčių, atidėkite svarbius sprendimus. Dideli pirkiniai irgi gali palaukti kitos savaitės. Kita vertus, turėtų sektis generuoti idėjas (jų įgyvendinimą paliekant kitiems), kurti verslo ar kūrybos planus.