Prieššventinis savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Jūsų planuose šią savaitę – dideli bendri sumanymai. Jūs galite išvengti galimų nesutarimų, jeigu tiksliai pasiskirstysite įvairias užduotis ir dėl viso pikto suplanuosite atsarginius veikimo būdus.

JAUTIS

Šią savaitę pagaliau turėtumėte suprasti, kad einate klaidinga kryptimi. Visiškai nesuprantate emocinės problemų šeimoje prigimties. Iš to ir kyla įvairiausios problemos. Greitai jus pasieks žinia, atskleisianti tiesą.

DVYNIAI

Kažkas šią savaitę elgsis taip nekorektiškai, kad perpildys jūsų kantrybės taurę. Pavyzdžiui, galimi nesutarimai su partneriu dėl jo finansinio neatsakingumo. Šeimos nariai gali turėti problemų, kurių jūs negalite padėti išspręsti.

VĖYS

Šią savaitę vargu ar pavyks nuveikti kokių ypatingų darbų. Rutininės pareigos darbe ir namuose neleidžia ramiai atsiduoti romantiško flirto malonumams. Kantrybės! Jei tinkamai elgsitės, geresni laikai netruks ateiti.

LIŪTAS

Būsite nenuoširdus, nors ir draugiškai nusiteikęs. Pabandykite išvengti ginčo, kuriame bus apeliuojama į jūsų protą ir kur kiti pasiskubins atgręžti jums nugarą. Neieškokite atpirkimo ožio, jei jums nesiseka! Geriau prisipažinkite, kad reikalus sugadinote pats vienas ir tik jūsų reikalas yra ištraukti vežimaitį iš balos.

MERGELĖ

Daugybė darbų užgrius jus taip ir nespėjusį tinkamai pasiruošti. Pradinius sunkumus gali padėti įveikti šeima ar draugai. Svajojate apie kelionę į egzotišką šalį, bet vargu ar artimiausiu laiku šiai svajonei lemta išsipildyti.

SVARSTYKLĖS

Karjera gali pareikalauti finansinių aukų ar net vertybių korekcijos. Nesiduokite išmušamas iš vėžių. Jei paaukosite dalį savo laisvės siekdamas padėti kitiems (ypač draugams), jums bus keleriopai atlyginta. Šeimoje savaitgalį galimi konfliktai ir nesutarimai, bet tai dar nereiškia, kad nemylite sutuoktinio…

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje jus gali išmušti iš vėžių netikėtos naujienos. Jums atrodys, kad visi jus tyčia erzina ir persekioja. Dabartinėje karštligiškoje situacijoje jūsų santūrumas kitiems atrodytų patraukliai ir jums išeitų tik į naudą.

ŠAULYS

Kažkas kaltas dėl ištikusios sumaišties. Tačiau kas? Jūs norėtumėte, kad tai būtų kiti, o kiti norėtų, kad tai būtumėte jūs? Apskritai elgiatės apsukriai ir žinote tiksliai, kaip išvengti klaidų. Sėkmė darbe padės išspręsti ir savaitgalį kilsiančias problemas namie.

OŽIARAGIS

Artimieji gali pasirodyti pernelyg kritiški jūsų atžvilgiu, bet iš tiesų jie tiesiog bus atviresni. Savaitgalį savo poelgiais galite nustebinti nepakankamai gerai jus pažįstančius.

VANDENIS

Darbe galima įtampa – panašu, kad keisis darbo režimas ar vadovybė. Šią savaitę įvyks sandėris, kurio labai tikėjotės. Nedelsdamas sutikite dirbti pagal šią sutartį. Apskritai šią savaitę turite gerų šansų. Galbūt greitai nieko panašaus nesulauksite.

ŽUVYS

Šią savaitę žmonės jus stebins kaip tik tuo momentu, kai jau manysite juos perpratęs. Iš nieko nesitikėkite pernelyg daug ir pernelyg greitai. Jei nuolat prisiminsite savo šeimos vertybes, reikiamu momentu jums nebus sunku pasakyti „ne“.