Savaitgalį Kaišiadorių miestas skendo šiukšlėse

Tikriausiai ne vienas Kaišiadorių miesto gyventojas pirmąjį gegužės savaitgalį atkreipė dėmesį į Kaišiadorių mieste perpildytus šiukšlių konteinerius. Pagal šiukšlių surinkimo grafiką, šiukšlės turėjo būti išvežtos gegužės 3 dieną, o iš individualių namų savininkų – gegužės 2 dieną. Tačiau, sekmadienio pavakare, pasižvalgius po Kaišiadoris, vaizdas buvo tikrai tragiškas. Prie konteinerių buvo sukrauti šiukšlių kalnai, kai kurie gudručiai prie buitinių atliekų surinkimo konteinerių, kaip ir pastoviai, pritempė ir stambiagabaričių atliekų, tokių kaip lentos, čiužiniai ir kitokie nenaudojami daiktai. Na, vis šiek tiek geriau, negu tokias šiukšles tempti į mišką, tačiau, sąmoningiems savo skaitytojams dar kartelį norime priminti, kad stambiagabarites šiukšles reikia vežti į stambiagabaričių atliekų surinkimo aikšteles, bet ne krauti prie atliekų konteinerių. Kaišiadoryse stambių gabaritų ir pavojingų atliekų priėmimo aikštelė randasi Vytauto Didžiojo g. 136 ir dirba II-V: 10-19; VI: 9-16; VII, I: nedirba; pietų pertrauka: 13-14.

Sekmadienio vakarą, pasidaline perpildytų šiukšlių konteinerių nuotrauka savo Facebook’o puslapyje bei grupėje, sulaukėme daugybės mūsų skaitytojų komentarų ir nuotraukų. Visi piktinosi perpildytais šiukšlių konteineriais ir aplink juos stūksančioms šiukšlių krūvoms. Kai kurie net juokavo, kad tuojaus Kaišiadoryse užsiveis šuns dydžio žiurkės, jeigu ir toliau taip bus tvarkomos šiukšlės. Tad, norėdami išsiaiškinti kas nutiko, kad Kaišiadorių mieste susikaupė tokie kalnai šiukšlių, išsiuntėme užklausas Kaišiadorių rajono savivaldybei, Kaišiadorių rajono savivaldybės direktoriui, Kaišiadorių rajono merui bei UAB „VSA Vilnius“, kurie aptarnauja Kaišiadorių rajoną ir surenka šiukšles. Norime pasidžiaugti, kad bent jau Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Nasevičius atrado laiko ir atrašė į mūsų užklausą paaiškindamas susiklosčiusią situaciją.

„SĮ „Kaišiadorių paslaugos“ žiniomis, 2019-05-01 ir 2019-05-02 UAB „VSA Vilnius“ buvo sugedusios 2 atliekų išvežimo mašinos, todėl atsiliekama nuo grafiko. SĮ „Kaišiadorių paslaugos“ surašė UAB „VSA Vilnius“ 3 pažeidimų aktus dėl laiku neišvežtų atliekų Kaišiadorių mieste, Gudienoje bei stambiųjų atliekų Rumšiškių sen. UAB „VSA Vilnius“, reaguodama į pateiktą informaciją, 2019-05-07 atsakė, kad jau ėmėsi visų būtinų priemonių pažeidimams pašalinti. Atsižvelgdama į Sutarties 18 punkto reikalavimus, bendrovė deda visas pastangas, kad konteineriai būtų ištuštinti artimiausiu metu.

Kadangi 2019-05-02 sugedus bendrovės technikai teko dirbti su mažesniais techniniais ištekliais, sutriko ir 2019-05-03 maršrutas, todėl Kaišiadorių mieste neištuštinta 70 vnt. konteinerių.

Bendrovė visiškai prisiima atsakomybę ir stengiasi ištaisyti pažeidimus ir,vadovaudamasi Sutarties specifikacijos 3.11 papunkčiu, artimiausiu metu surinks ir didžiąsias atliekas akte nurodytuose objektuose. Atsiprašome gyventojų už sukeltus nepatogumus.“ – Kaišiadoriečiams.lt skirtame atsakyme rašė Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorius MindaugasNasevičius.

Naujienos iš interneto