Tragedija Trakų rajone: eismo įvykyje žuvo 5 asmenys, avariją patyrė ir į nelaimės vietą skubantys ugniagesiai

Šiandien, 16 val. 35 min., Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad kelyje Vilnius – Marijampolė, Trakų rajone , Trakų seniūnijoje, ties Penkininkų kaimu kaktomuša susidūrė du lengvieji ir krovininis automobilis. Yra prispaustų, nukentėjusių žmonių. Į įvykio vietą nedelsiant buvo išsiųstos Trakų priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai, bei Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Atvykus į nelaimės vietą vaizdas buvo kraupus – automobilyje „Fiat“ buvo prispausti net penkti juo važiavę asmenys, kuriuos ugniagesiai išlaisvino panaudodami specialiąsias priemones. Deja, bet medikams išgelbėti jų gyvybių nepavyko. Pirminiais duomenimis, „Fiat“ vairuotojas dar buvo gyvas, tačiau nuo patirtų sužalojimų jo gyvybė užgeso pakeliui į gydymo įstaigą.

Dėl avarijos, kol dirba specialiosios tarnybos, pilnai uždaryta kelio A16 Trakai-Aukštadvaris atkarpa ties Margio ežeru.

Skubėdami į nelaimės vietą avariją patyrė ir ugniagesiai gelbėtojai. Jų autocisterna slidžiame kelyje apvirto. Laimei, patys ugniagesiai eismo įvykio metu nenukentėjo.

Papildyta Kelių policijos pranešimu:

Trečiadienio pavakarę, apie pusę penkių, sningant, Trakų rajone, magistraliniame kelyje A16 kelyje Vilnius–Prienai–Marijampolė, krovininį automobilį „Citroën Berlingo“ (iki 3,5 t) vairavęs 62 metų vyras, pirminiais duomenimis, draudžiamoje vietoje lenkė vilkiką „MAN TGX“, kurį vairavo 35-erių vyras, ir susidūrė su priešpriešinio eismo juosta važiavusiu automobiliu „Fiat Doblo“. Šis automobilis atsitrenkė į minėtą vilkiką ir nuvažiavo nuo kelio. „Citroënas“ taip pat atsidūrė už kelio ribų. Per eismo įvykį žuvo „Fiatu“ važiavę 5 žmonės: automobilį, pirminiais duomenimis, vairavęs 18-metis vaikinas ir keleiviai, 17 metų vaikinas, 29-erių ir 37-erių vyrai, 27 metų moteris. Sužeistas ir į ligoninę nuvežtas „Citroëno“ vairuotojas.