UAB „Hanner“ draugystė su Kaišiadorių šventosios Faustinos mokykla

Gerumas – pati brangiausia dovana, kurią galime padovanoti žmogui. R.V. Emersonas yra pasakęs „Kiek žmoguje gerumo, tiek jame ir gyvenimo“.  Padėti silpnesniam, gyvenimo mažiau apdovanotam žmogui, matyti jo sunkumus, skausmą ir į tai reaguoti, dažnai pamirštame paskendę kasdienybės lėkime, gyvenimo rutinoje. Tačiau gerumas kuria gerumą, kuria naujus ryšius, plečiasi. Nesavanaudiškumu, pasiaukojimu ir atjauta grįsti ryšiai išlieka ilgus metus, kurdami gražias istorijas, kurias norisi pasakoti vėl ir vėl.

Jau nuo 2011 m. statybos įmonės UAB „Hanner“ vadovai remia Kaišiadorių šventosios Faustinos mokyklą (buvusi Kaišiadorių specialioji mokykla). Mokyklos ir bendrovės ryšiai užsimezgė tuo metu, kai mokyklai vadovavo buvusi direktorė R.Pažėrienė, o UAB „Hanner“ – generalinis direktorius V.Kojala. Užsimezgusi draugystė tęsiasi iki šių dienų.

Dabar kiekvienais metais įmonė dovanoja mokyklai dovanas, kuriomis džiugina mokyklos mokinius ir ugdytinius. Kiekvienais metais mokykla ne tik gauna labdaros mokyklos ugdymo tobulinimui, bet ir kiekvienam mokyklos mokiniui dovanojamos individualios dovanėlės: saldainių rinkiniai, kamuoliai, knygelės, rašymo ir piešimo priemonės, spalvinimo knygelės bei kiti maži ir dideli džiaugsmai. Išskirtinės bendrovės vertybės palieka neišdildomą šilumos jausmą mokyklos bendruomenėje. Gaudami paramą ir dovanas vaikai jaučia, kad jais rūpinasi ne tik tėvai, mokytojai ir artimo rato žmonės, jie jaučia, kad rūpi ir kitiems „didžiojo pasaulio“ žmonėms. UAB „Hanner“ atstovai atvyksta iš Vilniaus ir lankosi mokyklos renginiuose, susitinka su bendruomenės nariais. Taip kuria mokyklos istoriją kartu su ja. Dalyvaudami mokyklos  renginiuose, bendraudami su mokiniais, jie įkvepia vaikus ir mokytojus nepasimesti, būti stipresniais ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Kaišiadorių Šv. Faustinos mokykla (1)

Už šiltus bendravimo metus mokykla dėkinga UAB „Hanner“ vadovybei. Ji dėkinga už padovanotus televizorius, magnetolas, muzikinius centrus, informacinių technologijų įrangą, sportinio kiemelio įrangą, baldus priešmokyklinei grupei ir asmenines dovanėles vaikučiams.

Dėl gerumo ir kitų žmonių esame šiame pasaulyje. Davimo džiaugsmas suteikia prasmę mūsų gyvenimui ir džiaugsmą aplinkiniams žmonėms. Filantropija – meilė žmonėms, rūpinimasis jų gerove – tai kelias į harmoningą gyvenimą. Ačiū tiems, kurie kuria harmoniją kartu.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto