Anonimai skleidžia melagieną, jog Kaišiadoryse neva buvo mirtinai sumuštas vaikinas

Kaišiadoriečiams.lt Facebook’o grupėje prisistatyti nepanoręs ir po galimybe anonimiškai parašyti pranešimą pasislėpęs asmuo patalpino pranešimą, jog neva šventės „Skambėkit, Kaišiadorys!“ metu buvo mirtinai sumuštas jaunas vaikinas.

Kadangi šis post’as sulaukė didelio grupės narių dėmesio ir susidomėjimo, Kaišiadoriečiams.lt nusprendė išsiaiškinti ar tai yra tiesa, ar kažkieno „pletkai“.

Primename, kad Kaišiadoryse „Skambėkit, Kaišiadorys!“ šventė vyko birželio 3 dieną, o anoniminis pranešimas mūsų grupėje buvo patalpintas tik šiomis dienomis. Pranešimo autorius rašo: „Kažin kodėl niekur neskialbiama ,kad Skambėkit Kaišiadorys šventės metu buvo mirtinai sumuštas jaunas vaikinukas. Taip viskas tyliai užglaistyta?“ (red. – kalba netaisyta).

Lietuvos policija savo kriminalinių įvykių suvestinėse paprastai pamini visus atvejus, kuomet dėl įtariamo smurto būna galimai nužudyti asmenys. Tikrinant to savaitgalio Lietuvos policijos pranešimus, jokio įvykio, kad Kaišiadoryse, šventės metu, būtų buvęs nužudytas koks nors asmuo.

Dėl visa pikto, norėdami pasitikslinti, susisiekėme su Kauno apskrities VPK, kad šie patvirtintų arba paneigtų anonimo paskelbtą informaciją.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė pateiktame atsakyme patvirtino, jog nurodytą dieną nėra informacijos, kad Kaišiadoryse būtų sunkiai sužalotas ar nužudytas vyras.