Įmanoma tik Rusijoje: lavoninėje atsigavęs vyras grįžo toliau gerti

Rusija – „stebuklų šalis“. Ir vienas toks stebuklas įvyko Naujųjų metų naktį.

Kaip skelbia svetainė izvestia.ru, Naujųjų metų naktį, Rusijoje esančiame Chasano kaime, šventės metu, vienas vyriškis išgertuvių metu krito be sąmonės, kuomet išgėrė eilinę stiklinę degtinės. Iškviesti greitosios pagalbos medikai konstatavo vyriškio mirtį ir jis buvo išvežtas į lavoninę. Tačiau po kelių valandų įvyko stebuklas ir nuogai išrengtas tariamas „lavonas“ prisikėlė lavoninėje. Vyriškis puolė prie durų ir supratęs, kad jos užrakintos, pradėjo jas daužyti bei šauktis pagalbos.

Laimei, iš lavoninės sklindančius keistus garsus išgirdo netoliese buvusi valytoja. Išsigandusi moteris nubėgo pas budinčius medikus, kurie jai davė raminančiųjų ir iškvietė policijos pareigūnus. Atvykę policininkai išleido „lavoną“, o šis, atgavęs savo drabužius, lyg niekur nieko grįžo toliau švęsti Naujuosius metus.

Kaip skelbiama tinklalapyje, vienas šventės dalyvis, pamatęs iš „numirusiųjų prisikėlusį“ sugėrovą, net nualpo. Galima tik įsivaizduoti, kaip ir kiek laiko toliau turėjo tęstis baliukas po tokios kelionės namo…