Iš kalėjimo pabėgęs nepilnametis sulaikytas prie Rumšiškių: kartu bandė pabėgti dar du nuteistieji

Kalėjimų departamentas prie Teisingumo ministerijos informuoja, kad iš Kauno tardymo izoliatoriaus vakar vakare pabėgusį nuteistąjį Danielių Vaičiulį Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai šiandien, 2022 m. sausio 5 d., sulaikė prie Rumšiškių miestelio.

D. Vaičiulis 2022 sausio 4 d. vakarą kartu su kitais dviem nepilnamečiais nuteistaisiais bandė bėgti iš Kauno tardymo izoliatoriaus pasivaikščiojimų kiemo. Kitus du nuteistuosius pataisos pareigūnai sulaikė iškart, o D. Vaičiuliui pavyko įveikti pataisos įstaigos tvorą. Naktį praleidęs laisvėje nuteistasis buvo susektas Kriminalinės žvalgybos pareigūnų. Bėglys bandė išvengti sulaikymo, bėgo nuo pareigūnų, tačiau buvo pavytas ir sulaikytas. Jis grąžintas į įkalinimo įstaigą, iš kurios pasišalino – Kauno tardymo izoliatorių.

Kalėjimų departamentas dėkoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo skyriaus prokurorei už glaudų bendradarbiavimą ir aktyvią pagalbą, taip pat policijos pareigūnams aktyviai ir operatyviai vykdžiusiems nuteistojo paiešką.

Dėl įvykių Kauno tardymo izoliatoriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas ir tarnybinis patikrinimas.

Naujienos iš interneto