Kaišiadorietė Jonavos ligoninės tualete pagimdė naujagimį ir jį išmetė į šiukšlių dėžę

Protu nesuvokiamą nusikaltimą Jonavos ligoninės tualete įvykdė Kaišiadorių miesto gyventoja.

Vasario 25 dieną, apie 10 val. 20 min., į Kauno apskrities VPK buvo gautas pranešimas apie tai, kad į Jonavos ligoninę atvykusi 26 metų moteris pranešė, kad ji yra pagimdžiusi kūdikį ir jį užkasusi Jonavos miške.

Policijai aiškinantis aplinkybes paaiškėjo, kad įvykis įvyko vasario 24 dieną Jonavos ligoninėje, kuomet kaišiadorietė kreipėsi dėl sveikatos problemų, tačiau medikams ji nepranešė, kad kūdikį pagimdė Jonavos ligoninės tualete ir įmetė į šiukšlių dėžę.

Policijai aiškinantis įvykio aplinkybes paaiškėjo, kad kūdikis kartu su šiukšlėmis buvo išmestas į viename iš Jonavos miesto Žemaičių gatvėje esančių konteinerių ir ten paliktas. Policijos pareigūnų pajėgomis kūdikio kūnelis buvo surastas ir perduotas teismo medicinos ekspertams. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal BK 131 straipsnį dėl naujagimio nužudymo. Įvykio aplinkybės aiškinamos.

Šiuo metu moteris yra sulaikyta ir vyksta procesiniai veiksmai.

Pasak policijos pareigūnų, moteris yra Kaišiadorių miesto gyventoja ir buvo atvykusi svečiuotis pas savo tėvus į Jonavos rajone esantį Panoterių kaimą. Didžiausia moteriai gresianti atsakomybė už naujagimio nužudymą yra laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Pirminiais duomenimis – tai buvo antrasis kaišiadorietės vaikas.