Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Šarūnas Čėsna atgaivino gražią tradiciją ir visus rajono mokytojus pakvietė į jiems skirtą šventinį koncertą

Ruduo – ypatingas metų laikas, kai skambutis mokinius ir pedagogus vėl kviečia sugrįžti į mokyklą. Mokiniams kiekvienas ruduo – tai pradžia vis lyg naujo gyvenimo etapo, kuris atneša naujų žinių, vertingų patirčių ir gyvenimo išminties. Svarbiausią ir atsakingiausią vaidmenį šiame etape atlieka mokytojas.

Spalio 5 dieną švenčiama Tarptautinė mokytojų diena. Šia proga norisi kiekvienam mokytojui padėkoti už kantrybę, atsidavimą, kūrybiškumą bei išmintį, kuria dalijasi su savo mokiniais.

Šiemet Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Šarūnas Čėsna atgaivino gražią tradiciją ir visus rajono mokytojus spalio 3 dieną pakvietė į jiems skirtą šventinį koncertą, kuriame koncertavo merginų grupė 3D (Aistė Pilvelytė, Vaida Genytė ir Rūta Ščiogolevaitė). Savivaldybės vadovai, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja pasitiko kiekvieną į koncertą atėjusį mokytoją ir, sveikindami artėjančios šventės proga, įteikė po rožės žiedą ir Kaišiadorių rajono savivaldybės suvenyrą.

Mieli Mokytojai, linkime Jums kuo didžiausios sveikatos ir neišsenkančios kantrybės. Jūsų nuoširdus atsidavimas tik įrodo, kad esate verti kiekvieno gražaus ir šilto Jums pasakyto žodžio. Žinome, kad mūsų vaikai yra gerose Jūsų rankose. Ačiū Jums!