PAPILDYTA. Kaune susidūrus mikroautobusui ir vilkikui nukentėjo 16 žmonių: 4 iš jų buvo prispaustos kojos

Tragiškas rytas Kaune – eismo įvykio metu nukentėjo daugybė žmonių.

Kaip informavo Kauno apskrities VPK, šiandien, apie 5 val. 40 min., Kaune, Raudondvario plente, susidūrė sunkvežimis, vairuojamas vyro (gimusio 1969 m.) ir maršrutinis mikroautobusas, vairuojamas vyro (gimusio 1967 m.). Į nelaimės vietą buvo išsiųstos milžiniškos medikų ir specialiųjų tarnybų pajėgos.

Kaip informavo ugniagesiai gelbėtojai, atvykus į nelaimės vietą po eismo įvykio mikroautobusas „Mercedes-Benz Sprinter“ buvo apvirtęs ant šono, viduje 4 žmonės buvo prispaustomis kojomis, dar 8 žmonės gulėjo šalia ant žemės.

Gelbėjimo įranga ugniagesiai išlaisvino 4 žmones, paguldė ant neštuvų ir perdavė medikams, dar 8 lauke buvę sužaloti žmonės taip pat buvo išvežti į gydymo įstaigą. Vairuotojai eismo įvykio metu buvo blaivūs.

Į įvykio vietą buvo aktyvuotas greitosios medicinos pagalbos masinių nelaimių logistikos automobilis bei 13 GMP tarnybos brigadų. Visi nukentėjusieji, suteikus pirmąją būtinąją pagalbą, transportuoti per tris gydymo įstaigas.

Tuo tarpu LSMU ligoninės Kauno klinikų Skubios pagalbos skyrius informuoja ir labai atsiprašo pacientų, kurie šiandien planuoja atvykti į skubios pagalbos skyrių – dėl suprantamų priežasčių, gali tekti palūkėti ilgiau. Į pagalbą medikams išskubėjo net ir namuose buvę bei laisvadienius turėję jų kolegos.

Kauno klinikos – regioninis traumų centras, todėl tokiais atvejais pirmiausia pacientai vežami būtent čia.

„Nors tokio masto įvykiai nutinka retai, daug ruošiamės įvairiausio pobūdžio nelaimingiems atsitikimams. Esame pasiruošę ir padarysime viską, ką galime, kad namo pacientai grįžtų sveiki.“ – savo pranešime rašo Kauno klinikų Skubios pagalbos centras.

Vėliau Kauno apskrities VPK patikslino informaciją, jog, pirminiais duomenimis, nukentėjo 16 žmonių (sunkvežimio vairuotojas ir 15 keleivinio mikroautobuso keleivių, kurių amžius svyruoja nuo 45 iki 70 metų). Nukentėjusiųjų sužalojimai įvairūs, tačiau pavojaus gyvybei nėra.

Pirminiais duomenimis, keleivinis mikroautobusas vyko pagrindiniu keliu, Kauno miesto link, sunkvežimis, vairuojamas vyro, atliko sukimo manevrą iš šalutinio kelio.