Lietuvoje nustatyti dar trys nauji koronaviruso atvejai

Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad kovo 13 dieną Lietuvoje patvirtinti dar trys nauji koronaviruso atvejai. Viso kol kas Lietuvoje užfiksuoti šeši koronavirusu užsikrėtę asmenys. Vienas jų buvo patvirtintas vasario 28 dieną šiaulietei. Kiti du – kovo 10 dieną kauniečių šeimai. Šie asmenys vis dar gydomi gydymo įstaigose.

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas savo Facebook’o paskyroje pasidalino įrašu, kad koronavirusas nustatytas vidutinio amžiaus klaipėdienei, kuri vakar GMP automobiliu buvo pristatyta į Klaipėdos universitetinę ligoninę.

Sveikatos apsaugos ministerija 14 val. surengtoje spaudos konferencijoje pranešė, kad visi trys nauji atvejai yra įvežtiniai. Viena užsikrėtusioji yra Ispanijos pilietė atvykusi iš Madrido, kuri šiuo metu gydoma Vilniuje. Klaipėdos universitetinėje ligoninėje gydoma klaipėdietė atvyko iš Tenerifės. Trečias atvejis diagnozuotas kauniečiui, kuris atvyko iš slidinėjimo kurorto Šiaurės Italijoje.

Sveikatos apsaugos ministerija ypač vyresnio amžiaus žmonių prašo likti namuose, nesilankyti maldos namuose, viešose vietose ir pan. Paprašyti artimųjų, kad jie juos aprūpintų maistu. Pasak ministro, panašu, kad yra žmonių, kurie atvykę nesilaikė saviizoliacijos rėžimo ir vaikščiojo viešose vietose, tad viruso platinimas priklauso ir nuo žmonių sąmoningumo.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto