V. Giržado progimnazijos moksleiviai lankėsi Savivaldybėje

Kaišiadorių rajono Vaclovo Giržado progimnazijoje vyko Ugdymo karjerai diena, kurios metu mokiniams buvo organizuojamos įvairios veiklos, netradicinės pamokos, skirtos mokinius supažindinti su profesijų pasirinkimo galimybėmis, tądien mokiniai lankėsi įvairiose įstaigose bei įmonėse.

Vaclovo Giržado progimnazijos 7 B ir D klasių mokiniai, klasių vadovės Daiva Genevičienė ir Lina Kasperavičienė lankėsi Kaišiadorių rajono savivaldybėje. Savivaldybėje mokiniai susitiko su Savivaldybės meru Vyteniu Tomkumi bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus Jaunimo reikalų koordinatore Egle Grendiene.

Savivaldybės didžiojoje salėje mokiniams Savivaldybės meras Vytenis Tomkus papasakojo apie Savivaldybės tarybos, Mero, Administracijos direktoriaus, Savivaldybės administracijos veiklą, funkcijas, Savivaldybėje teikiamas paslaugas gyventojams. Pagrindinius rajone įgyvendinamus bei planuojamus projektus, planuojamus renginius bei kitus svarbius įvykius ir šventes, kurie planuojami 2018 metais Kaišiadorių rajone. Savivaldybės meras taip pat pasidalino asmenine patirtimi apie savo studijas universitete, papasakojo apie savo karjerą po studijų baigimo, darbo kasdienybę, su kokiais sunkumais ir problemomis susiduria šiame darbe. Jaunimo reikalų koordinatorė mokiniams papasakojo apie jaunimo organizacijas ir jų veiklą Kaišiadorių rajone, pakvietė mokinius prisijungti prie šių organizacijų.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.