Valentino diena 2022: ką dovanoti mylimam žmogui?

Šiemet planuojama, kad žmonės Valentino dienai visoje planetoje išleis per 21 milijardą JAV dolerių. Skaičiai kasmet kyla, tad panašu, kad gyventojai savo antroms pusėms skiria vis didesnes sumas, Įsimylėjėlių dienai paminėti. Tad ką dovanoti mylimam žmogui 2022-aisiais?

Meilės kalba – dovanojimas

Psichologai kartu su dovanų ekspertais iš Didžiosios Britanijos dar praėjusiais metais atliko tyrimą, kuriame dalyvavo respondentai iš visos Europos. Tyrimo metu buvo bandoma sužinoti kokiomis progomis dažniausiai moterys gauna dovanų.

Apklausoje dalyvavo 60 proc. moterų ir 40 proc. vyrų. Iš viso 8 000 žmonių. Tyrimo metu paaiškėjo, kad dažniausiai dovanos dovanojamos gimtadienio proga (88 proc. respondentų patvirtino šį faktą). Tačiau sekanti svarbi proga – vestuvės bei metinės (80 proc.). Tuomet sekė Kalėdos (79 proc.), mokslų baigimas (60 proc.) ir Valentino diena (47 proc.).

Įdomus faktas, kad net  68 proc. respondentų komentarų skiltyje atskleidė, kad jų meilės kalba yra būtent dovanojimas, antrosios pusės lepinimas.

Geidžiamiausios dovanos moterims

Jei ieškote dovanos merginai Valentino dienos proga, štai keletas idėjų, kurios nustebins kiekvieną širdies damą.

  1. Bilietai į renginius. Tokios dovanos norėtų net 79 proc. moterų. Tam, matyt, įtakos turi pandemija. Jos metu renginiai yra gerokai apriboti, todėl nenuostabu, jog moterys trokšta pasilinksminti ar įdomiai praleisti vakarą.
  2. Apie tai svajoja net 71 proc. moterų. Taip, būtent grožio paslaugos yra antroje vietoje. Tai dar viena šiuo metu ribojama paslauga, kurios moterys labai trokšta. Į SPA įeina ne tik masažai, bet ir su grožiu susiję seminarai, kursai.
  3. Dovanų čekis. Šiuo atveju ne tik moterys, bet ir vyrai yra linkę patys išsirinkti tinkamiausią jiems dovaną, todėl nežinantiems, ką tiksliai įteikti, čekis – geriausias sprendimas. Tokios dovanos norėtų 68 proc. respondenčių.
  4. Maisto dovanos. Gal atrodytų, kad tai tinkamesnė dovana vyrui, vis dėlto valgomas dovanas mėgsta ir moterys. Ypač jei tai saldžios dovanėlės: šokoladai, valgomos puokštės, sausainiai, pyragai. Na, o dar geriau, jei tai – Jūsų rankų darbo gaminys! Šį faktą patvirtino 55 proc. apklaustųjų.
  5. Kelionė. Apie keliones dabar svajoja daugelis, tačiau retas, kuris išdrįsta prašyti tokios brangios dovanos. Vis dėlto, šiais laikais kelionės nebūtinai turi būti į Maldyvus. Tai gali būti kelionė automobiliu į kaimyninę šalį, o galbūt tiesiog šalies ribose. Apie šią svajonę prasitarė 49 proc. apklaustųjų.

Ko Valentino dienai trokšta vyrai?

Valentino dienos dovanos jam – štai ko nori Jūsų išrinktieji.

  1. Išmaniosios technologijos. Įdomu tai, kad vyrams, nesvarbu kokia proga, visuomet smagiausia gauti naują išmanųjį telefoną, laikrodį, kompiuterį ir kitas technologijas, elektronines prekes. Taigi, jei artėja ne tik Valentino diena, bet gimtadienis, vestuvių metinės ar kita proga – tikrai neprašausite įteikę technologiją.
  2. Jūsų mylimasis tikrai apsidžiaugs gavęs pramogą ar kuponą jai. Na, o populiariausių pramogų sąraše Valentino dienai, puikuojasi – slidinėjimas, nakvynė dviems, šaudymas, pasivažinėjimas Lamborghini.
  3. Kad ir kaip bebūtų, vis dėlto, vyrai apklausoje nurodė, kad mieliau masažuotųsi vieni nei su antrąja puse, tačiau be abejo, galima dovanoti ir SPA dviems ar nakvynę porai įmantriame viešbutyje ar sodyboje.
  4. Vakarienė prabangiame restorane. Ko gero, esame įpratę, kad vyrai vedasi moteris vakarienei, tad panašu, jog apklausoje dalyvavę vyrai, bent kartą norėtų, jog tokią pramogą suorganizuotų jų mylimosios.
  5. Kaip moterys, taip ir vyrai, mielai dovanų gautų maisto rinkinius, šokoladinius saldainius, pyragus ir kt.

Nr. 22/3