Buvusioje mokykloje įrengti du socialiniai būstai

Rekonstruotame, buvusios mokyklos, dviejų aukštų pastate įrengti du 117 ir 124 kvadratinių metrų Savivaldybei priklausantys socialiniai būstai. Šie būstai buvo išnuomoti ne eilės tvarka, vadovaujantis Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo 16 straipsnio 11 dalimi, kuri numato, jog savivaldybės būstas gali būti išnuomojamas socialinio būsto nuomos sąlygomis, asmenims ir šeimoms, turinčios teisę į paramą būstui išsinuomoti, auginančioms penkis ar daugiau vaikų. Šiame name įsikūrė Jūratės Klimienės šeima auginanti šešis vaikus ir Jovitos Sladkevičienės šeima auginanti septynis vaikus.

Apžiūrėti suremontuotų socialinių būstų ir pasveikinti naujakurių atvyko Savivaldybės meras Vytenis Tomkus ir jo pavaduotojas Algimantas Janavičius, Administracijos direktorius Česlovas Neviera ir jo pavaduotojas Tomas Vaicekauskas bei Žaslių seniūnijos seniūnas Mindaugas Nasevičius. Savivaldybės vadovai pasidžiaugė, kad pavyko pagerinti gyvenimo sąlygas šioms dviems daugiavaikėms šeimoms, jos įsikurs patogiose, suremontuotuose butuose.

stabintiskes-socialinis-bustas-1

Buvusią Stabintiškių pagrindinę mokyklą, kurios dalyje pastato paskutiniu metu veikė Stabintiškių bibliotekos filialas, rekonstravo UAB „Žiebena“. Bendra remonto darbų vertė daugiau nei 59 tūkst Eur. Patalpos suremontuotos iš lėšų gautų pardavus Savivaldybės būstus šių būstų nuomininkams. Šiai dienai Kaišiadorių rajono savivaldybėje yra 154 asmenys ir šeimos, laukiančios socialinio būsto. Taip pat 2017 metais tikimasi pradėti naujo daugiabučio gyvenamojo namo, skirto socialiniams būstams statybą Kaišiadorių mieste.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.