Gruodžio 3-ąją kviečiame paragauti tradicinės Maltiečių sriubos

Kaišiadorių maltiečiai šiemet jau 8 kartą kvies kaišiadoriečius ir miesto svečius simboliškai paragauti sriubos, kuria ištisus metus kiekvieną darbo dieną maitina vienišus, savimi nebegalinčius pasirūpinti senolius. Vaišinami žmonės bus raginami aukoti.

„Pagarba senatvei ir visuomenės solidarumas – tai svarbiausi dalykai, kuriuos puoselėti yra mūsų visų pareiga. Labai norėčiau, kad Lietuvoje žmogus atsigręžtų į žmogų, matytų ir padėtų tam, kuriam pagalba būtina. Gerbiu tuos, kurie skiria savo laiką ir žmogišką šilumą silpniems, padeda jiems išlaikyti orumą“,- sako buvęs Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus.

Šiemet ši akcija Kaišiadoryse bus vykdoma gruodžio 3 d., t.y. šį šeštadienį, prie naujos Maxima parduotuvės nuo 10.00 val.  iki 14.00 val.

Tai nėra pagalba žmonėms tik Kalėdų proga. Tai ilgalaikis, tęstinis projektas, kurio įgyvedinimui reikia daug lėšų. Kaišiadorių maltiečių grupė kiekvieną darbo dieną išverda ir išvežioja po 1 litrą šiltos tirštos sriubos 35 mūsų miesto senoliams. Kartą per savaitę senoliai gauna po duonos kepaliuką,- duoną gauname iš duonos kepyklų „Gudobelės“ ir „Fazer“.

Bendraudami su globojamais ir maitinamais žmonėmis matome, kad jų keliai į šiandieninį vargą ir skurdą labai skirtingi, bet kiekvienas iš jų apie savo gyvenimą galėtų papasakoti daug gražių ir šviesių dalykų. Daugelis jų – orūs, nenorintys skųstis savo alkana, vieniša senatve Lietuvos piliečiai, daug dirbę mūsų Tėvynės labui. Padėkime jiems.

Kaišiadorių maltiečiai

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto