Kalėdinė išvyka į „Vaikystės miestą“

Gruodžio 21 dieną Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 2 B klasės mokiniai kartu su savo mokytoja Lina Alioniene vyko į Kalėdinę išvyką. Autobusu jie važiavo į Kaune „Žalgirio“ arenoje esantį „Vaikystės miestą“. Nors oras buvo žvarbus ir gražiai snigo, kalėdinė nuotaika keliautojus  lydėjo visą dieną.

Vaikystės miestas (1)

„Vaikystės miestas“ Kauno „Žalgirio“ arenoje – ištisas netikėtų žaidimų ir pramogų zonų fantazijos derinys, sukuria nepaprastą stebuklingą nuotaiką. Kūrybiškos ir žaismingos auklės užėmė vaikus ir sukūrė jiems patį geriausią ir įsimintiniausią laiką. Nematytos didelės erdvės, nauji žaislai ir paslaptingas pasaulis vaikams labai patiko. Ypač vaikams daug džiaugsmo suteikė čiuožykla, t.y. du kalneliai, nuo kurių vaikai tiesiog lėkė ant rogučių, o nusileidus džiaugėsi laimės akimirkomis ir maudėsi kamuoliukų jūroje.

Vaikystės miestas (2)

Kadangi kūrybingos auklės sugalvojo daug veiklos ir įvairių užduočių, vaikai tikrai nenuobodžiavo. Veiklos metu buvo norima įvertinti mokinių turimas žinias, nuostatas bei socialinius įgūdžius, susijusius su draugiškumu, bendravimu ir bendradarbiavimu. Šios veiklos metu antrokai kūrė savo klasės „Draugystės medį“, kuriame galėjo užrašyti savo vardą ir nuspalvinti jiems mėgstama spalva. Kartu kurti ir žaisti vaikams buvo labai smagu. Jie dar turėjo surasti jiems paslėptas dovanas. Reikia pripažinti – vaikai buvo tiesiog išradingi ir nuostabūs.

Vaikystės miestas (4)

Smagi ir turininga išvyka tapo puikia kalėdine dovana visiems vaikams ir mokytojai. Reikia tikėtis, kad ir kitais metais bus tokia smagi išvyka ir tokios pat geros nuotaikos kaip ir šiais metais.

Žydronė Paškevičienė
2 B klasės mokinės Skaistės Paškevičiūtės mama