Mindaugo Nasevičiaus laidotuvės bus transliuojamos tiesiogiai

Kaišiadorių rajono savivaldybė pranešė, kad rytoj, kovo 24 dieną, Kaišiadorių rajono savivaldybės Facebook puslapyje, 10 val. bus tiesiogiai transliuojamos mišios už Kaišiadorių rajono savivaldybės Administracijos direktorių Mindaugą Nasevičių. 14 val. bus transliuojamos ir laidotuvės.

Mindaugas Nasevičius netikėtai mirė kovo 22 dieną darbe. Administracijos direktoriui staiga susmukus savivaldybės darbuotojų virtuvėlėje, buvo iškviesti medikai. Atvykę gydytojai darė viską, ką galėjo, tačiau išgelbėti Mindaugo Nasevičiaus gyvybės nepavyko. Velioniui buvo vos 53-eji. Tikslias mirties aplinkybes aiškinasi medikai.

„Mindaugo Nasevičiaus mirtis buvo visiškai netikėta ir nelaukta žinia. Visos Kaišiadorių rajono savivaldybės komandos ir krašto vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą Mindaugo žmonai Daivai Nasevičienei ir velionio artimiesiems. Mūsų visų atmintyje Mindaugas Nasevičius išliks kaip doras, sąžiningas ir Kaišiadorių kraštą nuoširdžiai mylėjęs žmogus“, – sako Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

Mindaugas Nasevičius buvo vienas iš Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio Kaišiadorių grupės steigėjų, 2014–2019 m. dirbo Žaslių seniūnu, o nuo 2019 m. gegužės 30 d. užėmė Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto