Mūsų Lietuvėlėj sukas malūnėliai

Noras būti laisvais savo šalies piliečiais, nevaržomai kalbėti gimtąja kalba – vienas iš pagrindinių gyvenimo siekių. Nueitas nepriklausomybės kelias labai svarbus. Tai istorija, kupina meilės Lietuvai, vienybės, ryžtingumo, vardan bendro tikslo – laisvės, skatinanti didžiuotis savo šalimi, ne tik turinti didelių užmojų bei norų, bet ir nuveikusi didelius darbus.

Kovo 6-ąją Kaišiadorių lopšelis-darželis „Spindulys“ ugdytiniai, džiugiai nusiteikę, nešini vėjo malūnėliais, kartu su tėveliais ir mokytojomis skubėjo švęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-ąsias metines.  Darželis kartu su socialiniais partneriais, Kaišiadorių meno mokyklos liaudies instrumentų skyriumi, organizavo bendrą renginį „Mūsų Lietuvėlėj sukas malūnėliai“, kuris vyko Kaišiadorių kultūros centre. Džiaugiamės meno mokyklos liaudies instrumentų skyriaus mokinių ir mokytojų atliekamai nuotaikingais kūriniais (Z. Rudzevičienė, I. Dulinskaitė, S. Straševičius). Renginyje sulaukėme ir svečių – Kaišiadorių rajono savivaldybės mero V. Tomkaus, administracijos direktoriaus M. Nasevičiaus, seimo narės L. Matkevičienės patarėjos J. Jocienės, Žiežmarių mokyklos-darželio „Vaikystės dvaras“ direktorės E. Raudeliūnienės.

Šventę pradėjome Lietuvos himnu, kurį giedojo visi susirinkusieji. Sveikinimo žodžius tarė  Kaišiadorių lopšelio-darželio „Spindulys“ direktorė N. Raudeliūnienė, Kaišiadorių meno mokyklos direktorė E. Švelnikienė, Kaišiadorių rajono savivaldybės meras V. Tomkus, seimo narės L. Matkevičienės patarėja J. Jocienė. Ji visiems vaikams padovanojo po atšvaitą. Svečiams vaikai dovanojo vėjo malūnėlius.

Ugdytiniai, linksmai nusiteikę, dainavo lietuvių liaudies daineles, žaidė žaidimus, šoko šokius, klausėsi meno mokyklos mokinių atliekamų kūrinių, šventės vedėjų – L. Jakštienės ir D. Pavilionienės krečiamų pokštų. O štai ir ežiukas atpukši (mokytoja R. Bankauskienė). Jis paseka pasakėlę ir pasilieka su vaikais pažaisti. Linksma ir smagu buvo visiems: ir mažiems, ir dideliems.

Šventėje dalyvavę vaikai („Kiškučių“ gr. mokytojos R. Gerčienė, D. Ketrukienė, „Saulyčių“ gr. mokytojos D. Liekienė, J. Tomkienė, auklėtojos padėjėja A. Kuzinevičiūtė, „Žuvyčių“ gr. mokytojos L. Jakštienė, L. Bušeikaitė, auklėtojos padėjėja N. Šalkauskienė, „Girinukų“ gr. mokytojos A. Kaminskienė, N. Stakeliūnaitė, meninio ugdymo mokytoja J. Jašauskienė) primalė miltų, o Kaišiadorių r. savivaldybės administracijos direktorius M. Nasevičius padėkojo šventės dalyviams už nuostabią šventę ir pavaišino paties iškepta duona.

Puikią nuotaiką, geras emocijas padovanoję vaikai džiaugėsi ir patys. Tokios šventės įsimena ilgam –  reikšmingos, paliekančios prisiminimą kiekvienoje mažoje širdelėje.

„Gyvenkim ir mylėkime pasaulį! Didžiuokimės tėvyne Lietuva! Iškelkim laisvės vėliavą į saulę, ir būkime viena stipri šeima.“

Mokytoja Roma Gerčienė
Meninio ugdymo mokytoja Jurgita Jašauskienė

Naujienos iš interneto