Nuo šiol kaišiadorietės galės džiaugtis įspūdingomis blakstienomis

Kaišiadorys – miestas, kuriame netrūksta įstabaus grožio merginų. Tad visai nenuostabu, kad mūsų mieste yra ir ne vienas grožio salonas, kuriame merginos gali „paryškinti“ savo grožį ir taip sulaukti dar daugiau vaikinų dėmesio. Tačiau ar gali būti kas nors seksualiau už išraiškingą merginos žvilgsnį ir ilgas jos blakstienas? Juk pirmiausia susitikus įvyksta akių kontaktas.

Deja, bet juk ne kiekviena mergina yra gamtos apdovanota ilgomis ir išraiškingomis blakstienomis, kurios pakerėtų bet kurį vyrą. Laimei, Kaišiadoryse blakstienų priauginimo ir blakstienų laminavimo paslaugas pradėjo teikti savo srities profesionalė – blakstienų priauginimo ir laminavimo meistrė Jolanta, kuri įsikūrė Kaišiadoryse, Gedimino g. 62 (Jolandos prekybos centro pastate), III aukšte esančiame grožio salone.

Blakstienų laminavimas

Jolanta yra baigusi ne vienus blakstienų priauginimo ir laminavimo kursus. O visai neseniai baigė dar vienus kursus Kaune, kur po kursų sėmėsi praktinių žinių dirbdama grožio salone „Grožio meistrai“. Tačiau, kadangi pati gyvena Kaišiadoryse, ji nusprendė perkelti savo darbo vietą būtent į mūsų miestą. Įsikurti būtent Kaišiadoryse, Gedimino g. 62 esančiame grožio salone, jai pasiūlė gera draugė Aurelija, kuri taip pat dirba šiame grožio salone ir teikia manikiūro bei pedikiūro paslaugas. Be šių merginų šiame grožio salone taip pat dirba ir tikra savo srities profesionalė kirpėja Ramunė, kuri sugeba sukurti įspūdingai atrodančias šukuosenas. Tad visas paslaugas, norinčios pasigražinti merginos, atras vienoje vietoje.

Blakstienų priauginimo kursai

Natūralių blakstienų laminavimas – nuostabi alternatyva blakstienų priauginimui. Tai natūralių blakstienų pakėlimas nuo šaknų, formos suteikimas ir pigmento pripildymas. Tai juodos, ilgos, riestos ir sveikos blakstienos vos per valandą laiko trunkančią procedūrą.

Blakstienų laminavimas – tai ne priklijuojamos blakstienos, todėl procedūra nereikalauja korekcijos (puiki profilaktika tarp blakstienų priauginimų joms atgaivinti). Blakstienos taip pat nereikalauja ypatingos priežiūros ar koreguojamųjų procedūrų. Jas galima dažyti tušu, naudoti kitas įprastas kosmetikos priemones, papildomai stiprinti ricinos aliejumi. Blakstienų laminavimas – tai ne cheminis užrietimas! Todėl blakstienoms visiškai nepakenksite, priešingai – jos bus prisotintos drėkinančiu serumu. Pati blakstienų laminavimo procedūra trunka vos 50-60 min., o efektas išlieka 6-8 savaites.

Blakstienų priauginimas

Prasidėjus vasaros sezonui, pats laikas paryškinti savo akių grožį ir pasinaudoti Jolantos teikiamomis paslaugomis. Peržiūrėti jau atliktus darbus ir pasikonsultuoti dėl blakstienų priauginimo ar blakstienų laminavimo galite apsilankiusios Facebook‘o puslapyje Lashes By Joly, užėję į grožio saloną Kaišiadoryse adresu Gedimino g. 62 (Jolandos prekybos centro pastate), III-ias aukštas, arba susisiekę telefonu 8-603 63591.

Naujienos iš interneto