Rumšiškėse vyko bėgimo varžybos olimpinio rekordininko Adolfo Aleksejūno taurei laimėti
Balandžio 21 d. Rumšiškėse, Lietuvos liaudies buities muziejuje, vyko bėgimo varžybos olimpinio rekordininko Adolfo Aleksejūno taurei laimėti.
Šiais metais bėgime dalyvavo 190 bėgikų, kurie atvyko iš Kaišiadorių rajono mokyklų (Algirdo Brazausko gimnazijos, Žiežmarių gimnazijos, Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos, Palomenės pagrindinės mokyklos, Žaslių pagrindinės mokyklos, Paparčių mokyklos-daugiafunkcio centro), Jonavos KKSC, Kauno, Vilniaus, Vilniaus rajono, Pasieniečių mokyklos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės.
Bėgimo nugalėtojai ir prizininkai 500 metrų bėgimo distancija
Merginos, gimusios 2004 metais ir jaunesnės:
1 vieta – Aiva Ramanauskaitė (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla) – 2 min. 05,5 s;
2 vieta – Gabrielė Navickaitė (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla) – 2 min. 10,7 s;
3 vieta – Adriana Andrejeva (Jonavos KKSC) – 2 min 12,5 s.
Merginos, gimusios 2001 –2003 metais:
1 vieta – Miglė Malinauskaitė (Jonavos KKSC) – 1 min 54,3 s;
2 vieta – Julija Jačun (Vilniaus r.) – 1 min. 57,5 s;
3 vieta – Aurelija Vinogradova (Vilniaus r.) – 1 min. 59,5 s.
Merginos, gimusios 1998 – 2000 metais:
1 vieta – Karolina Savko (Vilniaus r.) – 1 min. 50,2 s;
2 vieta – Vesta Macidulskaitė (Jonavos KKSC) – 1 min. 58,2 s;
3 vieta – Samanta Senkutė (Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija) – 2 min. 00,9 s.
Vaikinai, gimę 2004 metais ir jaunesni:
1 vieta – Danielius Bartusevič (Vilniaus r.) – 1 min 56,1 s;
2 vieta – Eligijus Daugėla (Palomenės pagrindinė mokykla) – 2 min. 00,6 s;
3 vieta – Maksimas Karablikovas (Vilniaus r.) – 2 min. 00,7 s.
1000 metrų bėgimo distancija
Vaikinai, gimę 2001 – 2003 metais:
1 vieta – Gžegož Semaško (Vilniaus r.) – 3 min. 46,2 s;
2 vieta – Haroldas Colkevičius (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla) – 3 min. 53,5 s;
3 vieta – Tomas Liubševičius (Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija) – 3 min. 54,2 s;
Vaikinai, gimę 1998 – 2000 metais:
1 vieta – Jaroslav Semaško (Vilniaus r.) – 3 min. 27,2 s;
2 vieta – Mantvydas Lazauskas (Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija) – 3 min. 37,3 s;
3 vieta – Lukas Kaminskas (Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija) – 3 min. 42,4 s.
Moterys:
1 vieta – Aneta Jacukevič (Vilniaus r.) – 3 min. 51,3 s;
2 vieta – Greta Vainaitė (Kaišiadorys) – 4 min. 00,4 s;
3 vieta – Gabija Cvilikaitė (Kaišiadorys) – 4 min. 12,6 s.
3000 metrų bėgimo distancija
Vyrai:
1 vieta – Tomas Jateiko (Vilniaus r.) – 10 min. 06,4 s;
2 vieta – Linas Šarkauskas (Kaunas) – 10 min. 41,9 s;
3 vieta – Robert Bartusevič (Vilniaus r.) – 10 min. 47,0 s.
Komandiniai rezultatai
1 vieta – Vilniaus r.;
2 vieta – Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla;
3 vieta – Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija.
Skaitlingiausia komanda – Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija – 45 bėgikai
Kaišiadorių rajono mokyklų žaidynių bėgimo varžybų komandiniai rezultatai
Gimnazijos
1 vieta – Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija
2 vieta – Žiežmarių gimnazija
3 vieta – Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija
Pagrindinės mokyklos
1 vieta – Palomenės pagrindinė mokykla
2 vieta – Žaslių pagrindinė mokykla
3 vieta – Paparčių mokykla-daugiafukcis centras
Nuotraukas ir vaizdo įrašus iš varžybų galite peržiūrėti Kaišiadorių kūno kultūros ir sporto centro Facebook’o paskyroje.