Kaišiadoriečiams.lt portale galite tiesiogiai stebėti Kalėdų Senelio kelionę

Kaišiadoriečiams.lt sveikina visus savo skaitytojus su gražiausiomis metų šventėmis ir linki ne tik stiprios sveikatos, supratingumo, gėrio, meilės, svajonių išsipildymo, bet ir pilno maišo dovanų.

Jau daugiau nei pusę amžiaus NORAD (Šiaurės Amerikos oro erdvės gynybos vadavietė) gruodžio 24-ąją savo palydovais seka Kalėdų Senelio keliones dangumi ir žeme elnių traukiamomis rogėmis aplink Žemę.

Tradicija sekti Kalėdų Senelio kelionę JAV ir Kanadoje atsirado 1955 metais, kai jo laukiantys vaikai netyčia paskambino į NORAD centrą Kolorado Springse, surinkę vietos laikraštyje paskelbtą neteisingą telefono numerį. Tą vakarą budėjęs oro pajėgų pulkininkas nepadėjo ragelio, o nurodė operatoriams stebėti Kalėdų Senelio buvimo vietą ir apie ją pranešti kiekvienam šiuo numeriu paskambinusiam vaikui.

Šiemet Kalėdų Senelis su savo pagalbininkais vėl dirba išsijuosę. Elniai jau pakinkyti, dovanų maišai pakrauti į roges ir Kalėdų Senelis jau keliauja po visą pasaulį! Tam, kad išgirdus menkiausią krebždesį nereikėtų bėgti po eglute ir tikrinti ar dar jūsų namuose neapsilankė Kalėdų Senelis, siūlome tiesiogiai stebėti jo kelionę po visą pasaulį.