Sustiprintos ugniagesių pajėgos skubėjo į gaisrą Gudienoje (video)

Spalio 24 dienos pavakare, 16 val. 58 min., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Gudienos kaime, Vilniaus g. 63 atvira liepsna dega ūkinis pastatas. Į gaisro vietą nedelsiant buvo išsiųstos trys ugniagesių autocisternos, greitosios medicininės pagalbos ir policijos ekipažai.

Bevykstant į gaisro vietą iš toli buvo matomi gausūs dūmai, tad iškart buvo nuspręsta į pagalbą išsikviesti dar vieną ugniagesių autocisterną iš Žaslių.

Atvykus į vietą ūkinis pastatas jau degė atvira liepsna, viduje žmonių nebuvo. Pats pastatas vieno aukšto (10×8 m dydžio), mūrinis, stogas dengtas bituminiais lakštais, prie jo priblokuota karkasinė 14×3 m dydžio malkinė.

Gaisro gesinimui buvo nutiesta 80 metrų ilgio magistralinė linija nuo gaisrinio hidranto. Iš degančio pastato ugniagesiai išnešė dujų balioną, atjungė elektrą. Vos už kelių metrų nuo degančio ūkinio pastato stovi gyvenamasis namas. Laimei, laiku atvykę ugniagesiai sugebėjo užkirsti kelią liepsnų plitimui ir apsaugoti du gyvenamuosius namus, kurie buvo už 2 ir 8 metrų nuo degančio pastato.

Gaisro metu nudegė ūkinio pastato stogas, perdanga, apdegė viduje buvę du suvirinimo aparatai, penkios medžio apdirbimo staklės ir kiti namų apyvokos daiktai. Nuo karščio išdužo trys už 2 metrų stovėjusio namo langai. Kaip pasakojo pats pastato savininkas, gaisras galėjo kilti dėl elektros gedimo. Gaisro metu žmonės nenukentėjo.