Žiežmarietė Elektrėnuose atidaro dar vieną parduotuvę

Žiežmarietė verslininkė Neringa Rudaitė – nestabdo. Pradėjusi prekybą drabužiais internete, moteris jau po kelių metų Kaišiadoryse atidarė ir fizinę savo parduotuvę. Tačiau dabar, kuomet energetikos kainos muša rekordus ir nemaža dalis verslų nusprendžia pasiduoti, Neringa nusprendė surizikuoti ir atidaryti dar vieną parduotuvę. Tik šį kartą jau nebe drabužių, bet gėlių, suvenyrų, kvepiančių žvakių, helio balionų bei kitų smulkmenų parduotuvę. Be visų šventinių suvenyrų bus galima užsisakyti ir originalų sveikinimą su linksmuole panda.

Pasak pačios verslininkės, mintis atidaryti dar vieną parduotuvę gimė visai spontaniškai, kai pamatė, jog atsirado laisvos prekybinės patalpos. Paklausus, kodėl šį kartą atidaroma būtent gėlių parduotuvė, Neringa atsakė, jog apie gėlių parduotuvę svajoja jau daug metų. Tad atsiradus progai ir tinkamoms sąlygoms neliko nieko kito, kaip tik imti ir įgyvendinti tai, apie ką jau buvo seniai svajojama.

Šį kartą parduotuvė bus atidaryta taip pat Elektrėnuose, Rungos g. 10. Parduotuvė duris lankytojams atvers spalio 15 d. 10 val., o įprastai visų lauks nuo 9 val. iki 19 val.