Sodų bendrijoje „Baltasis berželis“ vėl kilo gaisras

Dar šį mėnesį rašėme apie gaisrą kilusį sodų bendrijoje „Baltasis berželis“, kuomet ugniagesiai skubėjo gesinti atvira liepsna Ligoninės gatvėje degančios pirties. Tuomet ugnis jau kėsinosi ir į šalia stovintį gyvenamąjį namą – liepsnos jau buvo persimetusios į namo skliautą. Laimei, laiku atskubėję gelbėtojai tą kartą spėjo užkirsti kelią didesniems nuostoliams. Tačiau šiąnakt ugniagesiai vėl sulaukė aliarmo apie sodų bendrijoje kilusį gaisrą.

Kovo 28 dienos naktį, 45 min. po vidurnakčio, buvo gautas pranešimas, kad SB „Baltasis berželis“, Pamiškio g. 35, dega namas, viduje gali būti žmogus. Į nelaimės vietą buvo išsiųstos 4 ugniagesių autocisternos. Po 9 min. nuo iškvietimo atvykę pirmieji gelbėtojai namą rado jau degantį atvira liepsna. Pats namas mūrinis, 11×5 m dydžio, vieno aukšto, su rūsiu, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu.

Gelbėjimo darbams buvo suformuotos dvi ugniagesių gelbėtojų grandys su kvėpavimo organų apsaugos priemonėmis, kurias sudarė 4 ugniagesiai gelbėtojai. Liepsnoms malšinti buvo naudojami 2 B tipo vandens švirkštai.

Gaisro metu nudegė namo stogas, išdegė pusė perdangos, vienas kambarys. Stipriai aprūko kito kambario patalpa, viduje esantis turtas.

 

Naujienos iš interneto