Apklausos „už ką balsuosite Kaišiadorių rajono savivaldybės mero rinkimuose?“ rezultatai

Vasario 27 dieną Kaišiadoriečiams.lt nusprendė surengti apklausą ir pasiteirauti savo skaitytojų, už ką šie planuoja balsuoti artėjančiuose mero rinkimuose. Tad šiandien, artėjant rinkimų dienai, nusprendė apžvelgti apklausos rezultatus ir pasidalinti jais su savo skaitytojais.

Savo rengtoje apklausoje, ne taip kaip kai kurių rajoninių portalų rengtose apklausose, savo skaitytojams leidome rinktis iš visų kandidatų į Kaišiadorių rajono savivaldybės merus arba nurodyti, jog dar nesate apsisprendę.

Viso mūsų rengtoje apklausoje buvo balsuota 1678 kartus. Iš to pačio IP adreso (to pačio įrenginio) buvo galima balsuoti po kelis kartus. Juk ir namuose gyvena nebūtinai po vieną asmenį turintį balsavimo teisę, tad natūralu, kad vienu įrenginiu šeimoje naudojasi po kelis asmenis ir kiekvienas gali turėti skirtingą nuomonę. Deja, bet, kaip ir buvo galima tikėtis, šia spraga nusprendė pasinaudoti kai kurie kandidatai ar jų rėmėjai ir už juos iš to pačio įrenginio prabalsuoti po keliolika kartų. Tačiau, kad ir kaip būtų stengiamasi iškreipti balsavimo rezultatus, kažkokios didelės įtakos galutiniam rezultatui toks bereikšmis laiko švaistymas neturėjo. Tad metas apžvelgti už ką mūsų rajono gyventojai planuoja balsuoti Kaišiadorių rajono savivaldybės mero rinkimuose.

Paskutinėje vietoje, surinkęs vos 1,1 proc. balsų, liko Arūnas Simonatis. Ne ką daugiau balsų, vos 1,4 proc., surinko Dalia Bagdzevičienė. 2,1 proc. balsų surinko Virgilijus Ceslevičius. Mindaugas Kuklierius surinko 2,7 proc. apklausoje dalyvavusių skaitytojų balsų. Aivis Radlinskas surinko 3,5 proc. balsų. Giedrė Pavasarytė gavo 5,8 proc. mūsų apklausoje dalyvavusių skaitytojų balsų. Darius Vilimas surinko 6 proc. balsų. Tuo tarpu net 13 proc. mūsų apklausoje dalyvavusių skaitytojų vis dar nėra nusprendę už ką atiduos savo balsą rinkimų dieną.

Mūsų skaitytojų nuomone, didžiausia kova sekmadienį vyks tarp trijų kandidatų. Trečioje vietoje, surinkęs 17,5 proc. balsų, liko dabartinis Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus. Antroje vietoje, surinkęs kone penktadalį apklausos dalyvių balsų (20,4 proc.) liko Algimantas Radvila. Pirmoje vietoje mūsų rengtoje apklauso liko ir daugiausia apklausoje dalyvavusių skaitytojų balsų surinko Šarūnas Čėsna – 26,5 proc.

Tad panašu, kad laukia tikrai įdomi ir įnirtinga rinkiminė kova. Ir, vargu, ar Kaišiadorių rajone užteks vieno rinkimų turo, jog būtų išrinktas naujas savivaldybės meras.