„Continental“ paramos akcijos metu Kaišiadoryse dovanojo kuprines pilnas mokyklinių prekių

Spalio mėnesį atsidaranti Continental gamykla Kaune jau iniciavo pirmąjį labdaros projektą regione. Įmonė prisijungė prie 3 metus gyvuojančio projekto „Pirmoji kuprinė”, kuris kiekvienais metais dovanoja primokams kuprines ir kitus mokyklinius reikmenis pasirinktuose Lietuvos regionuose. Continental nusprendė paremti ir padovanoti beveik 100 kuprinių būsimiems pirmokams Kauno mieste bei rajone, Jonavoje ir Kaišiadoryse.

„Tai gerumo išraiška, kuri gali tapti įkvepiančiu pavyzdžiu ir kitiems“, – taip apie projektą „Pirmoji kuprinė“ ir Continental prisijungimą prie akcijos atsiliepia Kauno m. vicemerė R. Šnapštienė. Jau trečius metus vykstantis projektas šiais metais įgyvendintas itin sėkmingai: pirmosiomis savo kuprinėmis džiaugiasi net 70 vaikų, gyvenančių Kupiškio, Radviliškio ir Pakruojo rajonuose. Kartu prie sėkmingo projekto įgyvendinimo prisidėjo ir Vokietijos automobilių komponentų gamintojo „Continental“ naujasis padalinys Kaune, paruošdamas ir padovanodamas kuprines dar 76-iems būsimiems pirmokams, augantiems socialinės rizikos šeimose ir 13 Kauno miesto globotinių.

2016 metais projektą iniciavo Vilniaus Tarptautinis Rotaract klubas. Per šį laikotrapį buvo padėta tinkamai pasirengti 160 pirmokų. Projekto vadovė Eivina Žižiūnaitė pasakojo, jog „Pirmoji kuprinė“ tai – ne tik mokyklinė kuprinė ir jai renkamos lėšos. Tai taip pat ir visos reikalingos kanceliarinės priemonės, sportinė apranga, bateliai, krepšys bei pratybų sąsiuviniai, kuomet viskas įteikiama individualiai aplankant būsimus pradinukus. Dalis ,,Pirmosios kuprinės” pirmokų taip pat turi galimybę vasaros metu dalyvauti ir edukacinėje Rotary vasaros stovykloje, kurioje jie išmoksta įvariausių dalykų bei įgyja naujų įgūdžių 2019 m. klubo nariai projektą įgyvendino Kupiškio, Pakruojo, Radviliškio rajonuose.

Šiais metais įkvėpti idėjos ir siekdami prisidėti prie regiono gerovės, Continental Automotive Lithuania, individualiai, taip pat įgyvendino šią iniciatyvą Kauno apskrities rajonuose. Dalis lėšų buvo skirta pačios organizacijos, tačiau ir patys dabuotojai noriai prisidėjo prie iniciatyvos, dovanodami būsimies pirmokams kuprines, penalus ir kitas mokyklines, kanceliarines prekes. Prieš rugsėjo pirmąją buvo aplankytos Kauno miesto, Kauno, Kaišiadorių, Jonavos rajonų šeimos ir Kauno miesto globotiniai vaikai. Iš viso Continental ir jos darbuotojai pirmąsias kuprines padovanojo 89 vaikams.

Vienas už kitą – viena iš pamatinių Continental vertybių. O tai mums reiškia ne tik pagalbą vienas kitam darbo aplinkoje, tačiau ir pagalbą mūsų ateities kartoms. Nenorime, kad organizacijos vertybės egzistuotų tik popieriuje ir siekiame, kad tai būtų mūsų kasdieninio elgesio pagrindas. Taip gimsta šviesios idėjos ir prasmingi darbai, tikimės ir toliau prisidėti prie regiono gerovės“, – sako Continental Automotive Lithuania vadovas Shayan Ali.

Didelė dalis kuprinių keliavo būtent Kaune ir aplink Kauną gyvenantiems vaikams, prie sklandaus iniciatyvos įgyvendimo čia prisidėjo geranoriški miesto ir aplinkinių rajonų socialinių paslaugų darbuotojai. „Augantis Kaunas kiekvieną dieną užtikrintai žengia ambicingo tikslo link – būti miestu, kuriame gera gyventi visiems. Ypatingą dėmesį savo veikloje skiriame mūsų ateičiai – vaikams. Džiugu matyti, kad šioje veikloje esame ne vieni. Socialiai atsakingas verslas prisideda prie miestiečių gyvenimo kokybės gerinimo. „Continental“ kompanijos atėjimas į Kauną su rekordinio dydžio investicijomis praturtino miesto ekonominį gyvenimą, tačiau šiandieną ypatingai džiaugiamės šios įmonės socialiniu projektu „Pirmoji kuprinė“. Visa tai palengvins kai kurių kauniečių pasiruošimą naujiems mokslo metams ir suteiks džiaugsmo būsimiems pirmokams. Tai gerumo išraiška, kuri gali tapti įkvepiančiu pavyzdžiu ir kitiems“, – sako Kauno m. vicemerė.

Continental Automotive Lithuania Kauno FEZ įsikūrė 2017 metais ir automobilių elektronikos gamybą ketina pradėti jau ateinantį spalį iškart po oficialaus atidarymo. Per ateinančius 3 metus įmonė planuoja įdarbinti daugiau nei 1000 darbuotojų ir investuoti 95 mln. Eur.

Pramonės milžinė „Continental“ kuria novatoriškas technologijas ir paslaugas, skirtas tvariam ir sujungtam žmonių bei jų prekių judumui. Technologijų kompanija, įkurta 1871 m., siūlo saugius, efektyvius, sumanius ir prienamos kainos sprendimus transporto priemonėms. 2018 m. Continental generavo 44.4 milijardų dolerių vertės pardavimus ir šiuo metu darbina daugiau nei 244 000 žmonių 60 -yje pasaulio šalių ir rinkų.